2726

بگین کدوم مولتی ویتامین برازیاد شدن اشتها وچاق شدن خوبه میخام بخرم موندم خیلی لاغر شدم میخام پریناتال بخرم ولی باردار نیستم نمیدونم چیکار کنم میترسم برم ی چیزی بخرم پولمو هدر بدم

دلم میسوزدبرای کسی که میخواهدتازه با تو شروع کندبیچاره نمی داندهرکاری که بکندهرحرفی که بزندهرطوری که بخواهد برایت جدید باشد نمیشود ...آخر من تمام این ها را یک باربرایت به بهترین شکل ممکن انجام داده ام و اطمینان دارم که تو انقدر ها قوی نیستی که بتوانی فراموششان کنی 👌                           لطفا هرکی دلش خواست برا سلامتی پدرو مادرو خواهرم ی صلوات بفرسته ❤❤❤❤قربون خدا برم خدایا عاشقتم میدونم ک منو میبینی وتنهام نمیذاری ❤❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام گلم ما یه گروه تلگرام زنونه داریم اگه دوست داری بیا تا از تجربه های همدیگه استفاده کنیم

https://t.me/joinchat/CPnIYkdB0sNjNWJk

وّ زّنّـّدگّےّ مّنّ اّزّ اّوّلّیّنّ تّپّشّ قّلّبّ تّوّ درّ درّوّنّمّ آّغّاّزّ شّـّد💚
کیوتن بخور البته خارجیش واسه چاقی خوبه صورتتم پر میکنه

شمااستفاده کردی

دلم میسوزدبرای کسی که میخواهدتازه با تو شروع کندبیچاره نمی داندهرکاری که بکندهرحرفی که بزندهرطوری که بخواهد برایت جدید باشد نمیشود ...آخر من تمام این ها را یک باربرایت به بهترین شکل ممکن انجام داده ام و اطمینان دارم که تو انقدر ها قوی نیستی که بتوانی فراموششان کنی 👌                           لطفا هرکی دلش خواست برا سلامتی پدرو مادرو خواهرم ی صلوات بفرسته ❤❤❤❤قربون خدا برم خدایا عاشقتم میدونم ک منو میبینی وتنهام نمیذاری ❤❤❤❤
برای چاقی . fat fast

میگن عوارص داره وبازگشت

میگن عوارص داره وبازگشت

ن من خوردم 49 بودم شدم 54 55 اینا دوماه خوردم روز درمیون یکی و برگشت نداشت حتی اشتهامم کم شده ولی همونه وزنم عوارضش فقط واسم یکم زانو درد بود

مولتی مینرال . صورتی خیلی گشنت میشه . باید زیاد غذا بخوری وگرنه لاغر میشی 

عزیزم شما خوردی

فارماتون بگیر .. خارجیش گیر نمیاد ایرانیشو بگیر خیلی خوبه روزی یک عدد بعد ناهاز ..‌ کپسول زینک پلاس + ویتامین سی بگیر یعنی روی ورق کپسول نوشته زینک پلاس+ویتامین سی .. رنگ کپسولاش زرده .. دقیقا دقیقا همینو بگیر .. قرص سیپروهپتادین هم بگیر سر شب نصف قرص بخور .. خیلی سریع چاق میشی بدون بازگشت .. و اینکه هیچ عوارضی ندارن اینا 

قیافه من🔫😑😑وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته 🔫😑الویه خوردم، تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره😲 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . وقتی باد پرده رو تکون میده نوار سربی پرده واسه جنین ضرر نداره؟ ذراتش توی هوا معلق بشه😫😫😫بچه فامیل با لیزر اسباب بازیش نور انداخت روم واسه بچه ضرر نداشته باشه🤦‍♀️ مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                           
فارماتون بگیر .. خارجیش گیر نمیاد ایرانیشو بگیر خیلی خوبه روزی یک عدد بعد ناهاز ..‌ کپسول زینک پلاس ...

شماازاینا تاثیر دیدی گلم 

2706