2410
2553
عنوان

اسم پسرونه

196 بازدید | 29 پست

سلام مامانا من 37هفتمه ولی هنوز اسم انتخاب نکردم اسم پسر اولم یاشار هستش چه اسمی پیشنهاد میدین

فقط شایان و ایهان و نگین.نظرتون درباره اسم های 

آرشا و یزدان اَرشا چیه؟

هربار این درو محکم نبند نرو اروم ببند وحشی😠،اصلا نبند فقط بروووو✊ به جای همه ی اونایی ک میگن لایک نکن منو لایک کن اقاا لایک کن بیاد😂من لایک دوست😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

همسرم اول میگف پاشا ولی من دوس ندارم یه جورییع اخه

هربار این درو محکم نبند نرو اروم ببند وحشی😠،اصلا نبند فقط بروووو✊ به جای همه ی اونایی ک میگن لایک نکن منو لایک کن اقاا لایک کن بیاد😂من لایک دوست😢

بنظرم هر اسمی فکر میکنی قشنگه بذارین، خیلی خودتونو درگیر نکنین که حتمااا اسم بچه ها به هم بیاد، اونا دو تا انسان مستقل هستن و هرکدوم اسم خودشون رو دارن، فامیلی شون یکیه معلوم میشه برادرن

هیچ‌اتفاقی‌اتفاقی‌اتفاق‌نمی‌افتد:)
اسم کامل رو  دوس دارم ☺️

اسم کامل؟؟یعنی چی

یه چیزی رو یادم رفت بگم واسه پسر اسمی رو انتخاب کن که مردونه تره چون همیشه نی نی نمیمونه یه روزی ی ...

اره ولی میگن قدیمیه !منم برا همین موندم مثلا آرشا یکم سوسولیه😂

2706