2726

من دو سه روز بود ترمیم کننده و ماسک  خونگی میزدم گویا پوستم نازک و حساس شده

بعد امروز برای بیرون ماسک برای جلوگیری از کرونا زدم اون قستی‌که روی بینی میفته یه حالت پلاستیک داره

اون پلاستیکش انگار درومده بود همش به زیر چشمم برخورد میکرد و انگار زخمه خیلی سوزش داره چی بزنم دارم میمیرم یه حالت قرمز که سوزش داره از صب تا الان اینجوریه به شدت قرمز و سوز اور

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پماد بزن ماسک چی زدی اینجوری شدی چند وقت هیچ ماسکی استفاده نکن تا پوستت اوکی شه

امروز اومدم آب بخورم لیوان از دستم افتاد شکست مامانم اومد گفت فدای سرت اشکالی ندارع بعدا فهمیدم اون لیوان و عمم داده بود  
2728

قطره چشمی آ. پماد زینک  خوبه هرکدومش رو داری بزن عسل طبیعی هم خوبه 

آلپاچینو چقدر قشنگ حرف دلمونو میزنه که:«بعضی وقتا به جای جر و بحث فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچیکی جا شده..!؟»

ترمیم کننده 30 گل عالیه 

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣
نه سیاه میشع جاش

جدی میگی😐😑من تازه زدم

😍✨خدا جونم تو تنها پناهمی❤️حتی اگه بدترین بشم تو بخشنده ی گناهمی😍❤️اگرچه کشته عشقیم، در زمان قصاص...خوش آنکه دست ببوسیم قاتل خود را... 

مگ چ ماسک خونگی بوده اینقد اثر گذاشته

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.
2706