2737
2734

سلام ب همه...

برای اینکه کراشم ریپلای کنه باید چند وقت ی بار استوری بزارم 😂؟

میدونم مسخرس ولی چ کنم 💔

می‌خوام ی تلاشی کنم حداقل 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه استوری ریپلای خور بذار سر صحبت باز شه

ای یادگار کودکیم ای آسمون سادگیم🖤ای خاطرات اولین و آخرین دلدادگیم🖤ای عشق اولی برام دعا کن از فکرت درام🖤از اون امیدو آرزو مونده یه قلب پیر برام🖤
2731

هر 6 ساعت 1 قاشق غذاخوری 

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣
2738
ب نظرتون اول زیاد بزارم بعد کم خوبه ؟ چون طرف خودش اصلا استوری نمیزاره 😂 اگرم نزارم نمیفتم جلو چش ...

همش زیاد بزار برو توی تخم چشمش😐

😍✨خدا جونم تو تنها پناهمی❤️حتی اگه بدترین بشم تو بخشنده ی گناهمی😍❤️اگرچه کشته عشقیم، در زمان قصاص...خوش آنکه دست ببوسیم قاتل خود را... 
[QUOTE=217029457]مفید[/QUOTE.. مثلا مفید چجوری یعنی ؟ نمی‌دونم دقیقا چی مفیده 🤦🏻‍♀️

ببین علایق طرف چیه اونا رو بزیر مثلا میگم من خودم دو آتیشه استقلالی ام حتی اگه دشمنم هم ی استوری فوتبالی بزارم و کل بندازه حتما ریپ میزنم😂

2706