2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
بنظرت کارشون درسته یا نه

اره 

تو اون سن به ثبات فکری و احساسی میرسن

درسشون تموم شده و اکثرا شاغلن پس در نتیجه با یکی ازدواج میکنن که از لحاظ موقعیت اجتماعی همسطح خودشونه

به خاطر سنشون اطرافیان کمتر دخالت میکنن

یکم پول و سرمایه جمع کردن و دستشون جلو بقیه دراز نیس

خوش گذرونیاشونو کردن و تجربه به دس اوردن

حتی امار نشون میده که کمترین میزان طلاق مربوط به کساییه که حدود ۲۷ سالگی ازدواج میکنن

پس زندگی با ثبات تری دارن

2738

این احساس طبیعیه

هر زمان که برای پذیرش یه نقش جدید آماده نباشیم و تنها معیار ما برای انتخاب و ورود به یه مقطع جدید، فشار اطرافیان باشه‌.

وقتی برای اهداف زندگی‌مون زمان‌بندی خاصی داشته باشیم، اگر زودتر یا دیرتر اتفاق بیفتن احساس عدم امنیت می‌کنیم.

من یک آتنا_آرتمیس هستم؛ اگر شما به‌لحاظ آرکی‌تایپ شخصیتی، هِرا (تعریف هویت و احساس خوشبختی مبتنی‌بر حضور شوهر در زندگی) یا دیمیتر (تعریف هویت و احساس خوشبختی مبتنی‌بر حضور فرزند) هستید، نکوهشم نکنید‌. به من توصیه به فرزندآوری و همسرداری نکنید. ما با هم متفاوتیم! آرتمیس‌ها، مستقل، عدالت‌خواه، جسور، قاطع و جدی هستند. برای آرتمیس «در خانه‌ ماندن» و ملکه‌ی خانه بودن، یک رنج ابدی‌ست. آتناها، هدف‌مند، بابرنامه، منطقی، جاه‌طلب و مدیر هستند. برای آتنا، حاشیه و حسادت‌های زنانه خسته‌کننده‌ست.   برای مبارزه با تاریکی شمشیر نمی‌کشم؛ چراغ برمی‌افروزم. مشغول‌الذِمه‌اید اگه توی تاپیک‌های کتاب و کتاب‌خوانی منشنم نکنید.  پی‌نوشت غیرمرتبط: خانم‌ها، سالاد شیرازی رو با سس مایونز درست نمی‌کنن. سالاد شیرازی آب‌غوره داره. اینکه گوجه و خیار و پیاز رو نگینی می‌کنید، باعث نمی‌شه سالادتون شیرازی باشه. آب‌غوره می‌خواد؛ آب‌غوره.  
این احساس طبیعیه هر زمان که برای پذیرش یه نقش جدید آماده نباشیم و تنها معیار ما برای انتخاب و ورود ...

موافقم من الان خیلی تو این سن زود میدونم ازدواجو البته شاید یکی دیگه بگه سنت مناسبه ولی بنظر خودم زوده

2706