2726
عنوان

توروخدا کمک کنین دارم روانی میشم

251 بازدید | 16 پست

من میتونم ت جمع حرف بزنم شوخم باهمه گرم میگیرم ولی اصلا خودمو قبول ندارم همه رو از خودم برتر میبینم حس بدی دارم نمیدونم کسی درک میکنه یا ن ولی خیلی اذیتم شرایط مشاوره رفتنم ندارم

اگه کسی کار اینترنتی سراغ داره بم بگه🥺♥️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اعتماد به نفست پایینه .سعی کن چیزایی رو ک دوست داری انجام بدی .واسه خودت هدف گزاری کن .کار کن .حتی م ...

همههه این کارارو کردم اتفاقا از امروز شروع کردم

ورزش کردم مطالعه کردم درس خوندم و....

ولی رفتم اینستا تا دخترا رو دیدم دوباره حالم خراب شد

البته ادمای خاصی هم نیستنا اقوام عشقمن و این بیشتر منو اذیت میکنه

همههه این کارارو کردم اتفاقا از امروز شروع کردم ورزش کردم مطالعه کردم درس خوندم و.... ولی رفتم این ...

خب نبین .منم عین توام .ولی خب محبور نیستی ک اونارو ببینی .بعد یه چیزم بهت بگم هیچ چیز اونجور ک تو عکسا میبینی نیست .اونا عکسن و بهترین لحظات زندگی یه شخص .هیچکس نمیاد صحنه های بد زندگیشو به اشتراک بزاره .هر کسی یه خلائ داره تو زندگیش . درسته هیچکس کامل نیست ولی خب باید در جهت بهتر شدن رشد کنی دیگ .مقایسه نکن خودتو با دیگران اینجوری فقط حالت بدتر و بدتر میشه . چند سالته؟ شاغلی یا چی؟

خب نبین .منم عین توام .ولی خب محبور نیستی ک اونارو ببینی .بعد یه چیزم بهت بگم هیچ چیز اونجور ک تو عک ...

اره درسته😪

۱۸ سالمه درس میخونم

پس این دخترا ت اینستا چرااا انقد جذاب و خوشگلننننن ای خداا😣😣

کلییییییی ادیت و نور دهی و بهترین دوربینا از اونا عکس میندازه .فتوشاپ زیادی هم رو پوستشون انجام میگیره بعد نشستید دارید قیافه واقعیتون رو با اونایی ک با کلی ارایش و ادیت شدن اون مقایسه میکنید؟؟؟ .

اره درسته😪 ۱۸ سالمه درس میخونم

بگیرم بزنمتاااااااا .۱۸ سالشه از الان داره ایه یاس میخونه😂😂😂اول چلچلگیته دختر .قشنگ بشین درستو بخون واسه خودت کسی شو ببین چجور واست سرو کله میشکنن .

همههه این کارارو کردم اتفاقا از امروز شروع کردم ورزش کردم مطالعه کردم درس خوندم و.... ولی رفتم این ...

هعی چقدر عین منی . منم خواهرشو و فک و فامیلشو دیدم همینجوری شدم . ولی خب سعی کن  خودتو بگیری مثل صحرا توی جزیره انگار دختر شاه پریونی

خود کم بینی داری گلم

روی اعتماد بنفس کار کن

اتفاقا آدم هایی هم که تو اینستا دیدم بیشترشون دنبال تایید هستند و بنظرم اونا بیشتر مشکل دارن

زندگیتو کن و اینستا رو بگذار کنار

2706