2726
عنوان

خواستگار دوستم

312 بازدید | 22 پست

دوستم یه خواستگار داره خونه ۷۰متری داره خ دامپزشکی تهران (نزدیک ازادی)ماشینشم پرایده مهندس توی یه شرکتی کار میکنه درامدشم ۹میلیونه مرد خوبیم هست مشاوره رفتن تایید شده  

دوستم ۲۴سالشه  من بهش گفتم به به مبارکه  چه خوب شرایطشم خوبه بعد اونیکی دوستم زد تو پرم گفت نه بنظرم نازنین خیلی سرتره باباش خونش شهرکه غربه بزرگه(۲۰۰)متره تو کلاردشت ویلا دارن(البته که یه ویلای معمولی بنظر من) بعد پسره خوب وضعیت مالی پدرش مقداری پایین تر از بابای نازنینه 

بعد من به اونیکی دوستم گفتم بابا جان باباش که از اول اینارو نداشته پسره معلومه پرتلاشه بعدشم همینکه خودش اینارو داره خوبه حالا بابای پسره وضعیت مالیش پایینتر مگه چی میشه؟! چرا اینجوری میگی بنظر من که گزینه خوبیه بعدشم به نازنین گفتم به حرفای این گوش نکن

نظر شما چیه؟

اصلا نظر شماها مهم نیست 

نظر خودش مهمه 🤣🤣🤣

بعدشم واسه شروع شرایطش خوبه

گندم را دزدیدند صدای اعتراض ها بلند شد، نان بین مردم پخش کردند؛اعتراض ها خاموش شد؛این جماعت فقط به دنبال سیرکردن شکم خود هستند نه گرفتن حقشان !                                  برتولت برشت، سقراط مجروح

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نازنین خودش چی داره

دخترو باید با پسر مقایسه کرد 

ن پدر دخترو با پسر

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

فقط خودشم همت کنه 

وگرنه تو تهران با نه تومن خیلی سخته زندگی

می شه یه حمد و صلوات مهمونم کنید 🍀🌱✨🌿💚 برای مردم سرزمینم آرامش، شادی ،سلامتی  ، و *تمرکز روی زندگی خودشون* رو از خدا خواستارم 😇نی نی سایت همه چیز نیست ،یه سایته واسه وقت گذراندن اضافی  اما منتهی کسانی هستن که تنها جایی که می تونن ادعای هویت و بزرگ بودن کنند همین جاست 😇   هرچیزی در تاپیک ها کاربران می گن یعنی چیزی که می خوان بگن و تصمیم با خودشون هست پس اینکه بعضی ها حس کارگاه گجت بودن می گیرن و احساس بزرگ بودن که چیزی فهمیدن ، همش فیکه 😄 صبر چیز خوبیه تقویتش کنید  و با هم دیگه تو تاپیک ها دعوا نکنید 🌱✨ آدما براساس درد هاشون به بقیه آسیب می زنن اما دوست عزیز دیگران که نباید تاوان چالش ها و مشکلات تو رو بدن 🤩  می گما بعضی ها خیلی بیکارن منتظرم تا من تاپیک بزنم بیان دعوا کنند 😂😂😂😂😂😂 می خوای شماره بدید من خودم بهتون پیام بدم که کی تاپیک زدم ☺️😉بیکاری بد دردیه باعث می شه سرت تو زندگی بقیه (تاپیک های بقیه چرخ بخوره) 😪😂 تفنگی که شما داری باهاش حمله می کنی پلاستیکه 😁 ما دوره های عملیش ‌‌واقعیش رو پاس کردیم 😜 کسی که گناه کنه می خنده وارد آتش می شه درحالی که گریه می کنه ✨🌱🍀🌿💚
خودش راضی اخه بعدشم از ما نظر خواست وگرنه من اهل نظر دادن نیستم

نه خدایی برای کسی که تازه شروع کرده خوبه 

پراید الان حکم بوگاتی رو داره 

خونه هم که داره چی از این بهتر

گندم را دزدیدند صدای اعتراض ها بلند شد، نان بین مردم پخش کردند؛اعتراض ها خاموش شد؛این جماعت فقط به دنبال سیرکردن شکم خود هستند نه گرفتن حقشان !                                  برتولت برشت، سقراط مجروح
2706