2726
عنوان

بچه ها میخوام برای درجه داری ثبت نام کنم ی لحظه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 4533 بازدید | 67 پست
برا خانم خیلی کم دیدم 

خب چون خانوما نمیرن بخوایمم بریم که عملیات بهمون نمبدن😂فوقش کارای اداری یاهرجا که مثلا طرف خلافکار زن باشه

معجزه در لحظه اتفاق میفته...آماده باش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ار افسری دیپلم قبول نمیکنن..ولی من رشتمو دوست ندارم میخوام از دانشگاه انصراف بدم برم درجه داری

میدونم منظورم اینه که درآمد افسری که به مراتب بالاتراز درجه داریه کمه 

چ برسه به درجه داری

چه رشته ای میخونی؟

واقعا روحیه ی قوی میخواد همسرم گاهی اوقات چیزایی تعریف میکنه ک تا چند روز من دست و دلم به هیچی نمیره از غصه

عزیزم از ازمونش خبر نداری چ جوریه؟

من فک نمبکنم سخت باشه فقط یچی با چادر بگرد واس تحقیقات محلی واینا 

واینکه اگه پبگیر شدی منو خبر کن 😘

میدونم منظورم اینه که درآمد افسری که به مراتب بالاتراز درجه داریه کمه  چ برسه به درجه داری چه ...

عزیزم از همسرت میپرسی ازمون درجه داری سطحش بالاس یا ن؟چون میگن سخته

من رشتم زیست سلولی ملکولی

من حقوق برام مهم نی چون نه مردم نه نون آور خانواده

روحیتون با این شغل سازگاره؟مثلا میتونی همجنس خودت رو ببینی تو حالتی که سرش رو با تبر دونصف کردن؟موردی که چند روز پیش همسرم باهاش مواجه شده بود...

روحیتون با این شغل سازگاره؟مثلا میتونی همجنس خودت رو ببینی تو حالی که که سرش رو با تبر دونصف کردن؟مو ...

چاره ای ندارم اینو نرم دیگه هیچی نمیتونم برم از درس خوندن خوشم نمیاد

من شوهرم ارتش افسر میگه درجه دارهامون تقریبا دوتومنی کمتر میگیرن از افسرها 

واسہ شادی روح همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ میفرسے آبجے؟❤🙏به شہادتـ رسیدڹ💔یادموڹ نره امنیتـ اتفاقے نیستـ..توسل به آقا ابالفضل رو فراموش نکنید😊من ازشون خیلی چیزها گرفتم من جمله همسر باتقوا و عالی😍😁...میشه برای اینکه حس شیرین مادری رو بچشم برام صلوات بفرسید؟🌹منم یادتون میکنم حتماا❤...مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)در ره ولایت باید سر داد🌹💪سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور👈آمد تا بگیرد از علے نقطہ ضعفے بیچاره ندانستـ ڪہ علے نقطہ ندارد😊!.... هرچی دارم ازاین دنیا از لطف و کرم شماست آقا ابالفضل ع...میدونم بازم حاجت دلم رو میدید سیدی❤👈فرزند سالم و صالح ان شاءالله🙏 مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلا بہشتـ مڹ در زمینہ 😍😢!دلخوشمـ تو دلتنگے هامـ ڪہ آسمـاڹ خانہ مڹ و حرمـ تـ❤ـو یکیستـ😢💖..
2706