2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

از صبح شونصدمین باره این تاپیکو میبینم

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین
2714
ممکنه دستش خورده باشه شایدم منظورش فاک یو بوده که خیلی معنی زشتی داره 

فک نکنم دستش خورده باشه چون میتونست اصلاح کنه پیامو

خب اخه فاک چ ربطی ب پیامش داشت؟؟؟

بهش بگو ناراحت شدي شايد متوجه نيست منظور اين استيكره چيه يا شايد اشتباهي فرستاده نميدونم ...

من جواب پیام قبلیش ک اسکرین اول بود هم ندادم

الان هم احتمالا جواب نمیدم اما واقعا نمیفهمم ایموجیش چ ربطی ب پیامش داشت؟!

منظورش چی بود؟ توهین؟ چرا پیامش توش توهین نداشت؟ اصن اون پیام چ ربطی ب ایموجی داشت؟

اون پیام هیچ ربطی ب اون استیکر نداره ..احتمالا اشتباه فرستاد و چک نکرد! اما خب توام بهش فکر نکن چون تو ک نمیخوای دوباره برگردی ب دوران قبل کات و دوباره باهاش باشی میخوای!؟قطعا ن !پس بیخیالش فداتشم

من جواب پیام قبلیش ک اسکرین اول بود هم ندادم الان هم احتمالا جواب نمیدم اما واقعا نمیفهمم ایموجیش چ ...

من از لحن صحبت كردنش حدس ميزنم بي ادب نباشه و بي منظور اونُ فرستاده ...

دوستان، ميشه لطفاً براي آرامش روح مامانم يه صلوات بفرستين...❤️
2706