2726

من محجبه ام جاریم نه 

شوهرمم معتقد به حجابه اولین بار که اومدم خونه مادرشوهرم برادر شوهرمم بود من چادر رنگی پوشیدم چون سارافونم تنگ بود شوهرم گفت راحت باش مث زنداداشم

گفتم داداشت نامحرمه گفت هرطور راحتی

جاریم خیلی راحت میگرده من نمیتونم مث اون باشم انتظار داشتم شوهرم اینطور نگه🥺

مارا به سخت جانی خود این گمان نبود...🙃هله دان دان هله یه دانه یه دانه💛یارم نامهربان مال آبادانه آبادانه🌱

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چیزی نگفته که😐

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙
انصافا با چادر گشتن پیش برادرشوهر ستمه

برادر شوهر مث هر آدم دیگه ای که تو خیابونه نامحرمه من تفاوتی نمی بینم

مارا به سخت جانی خود این گمان نبود...🙃هله دان دان هله یه دانه یه دانه💛یارم نامهربان مال آبادانه آبادانه🌱

تو جلسات خاستگاری به هرکسی ک بگی نظرت راجع به حجاب چیه میگه دوست دارم زنم حجاب داشته باشه اما میزانشو اینکه چجوری باشه مورد توجه قرار نمیگیره شمام بشین با شوهرت صحبت کن نظرشو کامل بدون ودر نهایت کاری ک میدونی بهتره و دوست داری خودت انجام بده🤗

چی بگم عقاید ادما متفاوته

و عقاید من با تو متفاوته

بنظرم قبل ازدواج باید راجع به این مسائل صحبت شه

💙 I'm Most Cute Bad Girl 🤪 Nili 💖 Sara 💜 Nili 👻

شاید نامحرم باشه ولی مث بقیه ک تو خیابونن نیست برادر شوهرامو ب چش داداش میبینم من

من خود ب چشم خویشتن دیدم که جانم می رود
2706