2733
2734

ما سه تا خواهریم. خواهر اولیم مجرده واسه خودش عشق و حال میکنه میره مسافرت چند روز خونه نمیاد..خواهر وسطیمم ۵ ساله نامزده تازه قراره اسفند ماه عقد کنه اونم عشق و حال میکنه شبا دیر میاد خونه.. تازه به مامانم میگه برم با نامزدم دو روز شمال؟ مامانم میگه آره حتما برو چمدان هم حتما ببر حوله و لباس هم ببر.. منم ۴ ساله نامزد کردم. فقط دوبار پیک نیک رفتم اونم با سر افکندگی و خجالت از مادرم.. انقدرم خواهرام چشم ابرو نازک میکردن .حتی سبد پیک نیک هم بهم نداد گفت نمیخواد تو این ساک های پارچه ای و حصیری ببر.یبارم پارسال عید با خانواده نامزدم رفتم دهاتشون.. انننقدر تو سرم کوبیدن که چرا رفتی و حتما باهاش خوابیدی و .... امروزم تکه کلام نامزدم از دهنم پرید مامانم گفت اه نگوووو بدم میادددد.. اینه وضعیت من!!! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
خوشبحالتون رسم نامزدی دارین ولی چهار پنج سال زیاد نیس؟چن سالگی نامزد میکنین؟

نباید انقدر طول میکشید مال من.. خورد به بی پولی.. اما خواهرم و نامزدش وسطاش منصرف شده بودن ولی بعد دوباره خواستن ازدواج کنن

نباید انقدر طول میکشید مال من.. خورد به بی پولی.. اما خواهرم و نامزدش وسطاش منصرف شده بودن ولی بعد د ...

درست میشه ایشالا نگران نباش 

ناشکری نکن بازم اوضاعت خوبه 

بع من فک کن با پنج دقیقه حرف زدن شوهرمو انتخاب کردم😐

تنها کسی که از پیشت نمیره خودتی! پس اذیتش نکن🌱       
درست میشه ایشالا نگران نباش  ناشکری نکن بازم اوضاعت خوبه  بع من فک کن با پنج دقیقه حرف ز ...

ایشالا... ولی بی مولی نامزدم به کنار... رفتار خانوادم دیگه غیر قابل تحمله. 

2706