2737
2734

سلام خانمها لطفا کساییکه تجربه دارن بیان راهنماییم کنید خیلی نگرانم😭من امروز روز هفتم انتقال هستم باivf دل درد و کمر درد دارم شبیه پریودی خیلی نگرانم ایا این دردها طبیعی هست یا نه،یک هفته دیگه تایم سیکلمه ینی روز13.ممنون میشم تجربیاتتونو بگین 🙏🏻

وای من انتقال ندادم اما این ماه اقدام داشتم دقیقا مثل توام یک هفته مونده دل درد و کمر درد پریود دارم . ورزش میکنم میگم نکنه مال اونه چیزی بوده زدم ناکار کردم😒

لطفا واسه تو دلیم یه صلوات بفرستید قشنگا❤
وای من انتقال ندادم اما این ماه اقدام داشتم دقیقا مثل توام یک هفته مونده دل درد و کمر درد پریود دارم ...

حالا شما چون تو اقدامی زیاد تحرک نداشته باش ان شاالله بارداری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا شما چون تو اقدامی زیاد تحرک نداشته باش ان شاالله بارداری

اخه علائم بارداری مگه یکهفته زودتر از پریود میشه؟ 

خدا کنه جفتمون نی نی داشته باشیم

لطفا واسه تو دلیم یه صلوات بفرستید قشنگا❤
2728

ببخشید جسارتا یه سوال دارم شما ک ای وی اف میکنین بعد بازم باید بیبی چک بزارین و ازمایش کنین ک بدونین براتون گرفته یا نه؟؟ یا دیگ نمیخاد و مطمئنین ک گرفته... خیلی خیلی ببخشید واقعا برام سوال بود

ان شالله چیزی نیست و حتما باردارین

نینی سایت به گردنم حق مادر پدری داره✌ دوسش میدارم😍
وای من انتقال ندادم اما این ماه اقدام داشتم دقیقا مثل توام یک هفته مونده دل درد و کمر درد پریود دارم ...

موقع اقدام نباید باشگاه رفت؟؟؟

ببخشید جسارتا یه سوال دارم شما ک ای وی اف میکنین بعد بازم باید بیبی چک بزارین و ازمایش کنین ک بدونین ...

بله همه انتقال جنین ها ک نمیگیرن 40درصدشون شاید،روز18انتقالم باید ازمایش بدم،

2738
بله همه انتقال جنین ها ک نمیگیرن 40درصدشون شاید،روز18انتقالم باید ازمایش بدم،

بعد دور از جون شما اگ خدای نکرده برا کسی نگیره برا بار دوم باز باید همون اندازه اول هزینه کنه؟؟؟؟

بعد دور از جون شما اگ خدای نکرده برا کسی نگیره برا بار دوم باز باید همون اندازه اول هزینه کنه؟؟؟؟

اگ جنین فریز داشته باشی نه،فقط هزینه انتقال اگ نداشته باشی باید از اول شروع کنی