2726
عنوان

شوهرم میگه بیا به اسمت وام بگیرم

471 بازدید | 51 پست

شوهرم میخواد پنجاه تومن به اسم من وام بگیره من خانه دارم و شغلی ندارم پولی هم تو حسابم نیست سوالم اینه اصلا می‌تونه به اسم من وام بگیره ‌و‌ خودش ضامن بشه 

دوم اینکه من واقعا از پرداختش میترسم از اینکه ایشون گاهی وقتا بگن خودت پرداخت کن اقساطشو یا اینکه شاید ضامنم نشه و من مجبور باشم قسطاشو بعدا خودم بدم 

به شوهرم هیچ اعتمادی ندارم چون تا باحال نه خونه ماشین نه خونه نه هیچ چیز دیگه. ای به نام من نکرده چون از اول خوشش نمیاد از این کارا حالا بنظرتون من اعتماد کنم چطور وام به نامم میاد بکنه اما این چیزا نه حتی دسته چک هم می‌گفت بیا به نام تو بزنم قبول نکردم همش هم میگه تو ترسویی چ ربطی داره آخه 

راضی نشو چرا ب اسم خودش برنمیداره اونم وقتی بهش اعتماد نداری

نگران نیستم .همه چیز درست میشود.آب ریخته روی زمین،جمع نه اما خشک میشود.قلب شکسته خوب نه اما ترمیم میشود.وهنوز هم میتوان در گلدان شکسته گل کاشت.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اعتماد نداری نکن

چون من مورد میشناسم جدا شدن خانومه مجبور شده قسطارو بده 

کاربرهای آقا و کاربرای زبون کاکتوسی و یبس ریپلای نکنن   ‌‌‌    ای شرقی غمگین تو مثل کوه نوری نذار خورشیدمون بمیره          تو مثل روز پاکی مثل دریا مغروری نذار خاموشی جون بگیره ♡
2728

از خودت دفاع کن زبون داشته باش 

ازش سفته بگیر به اندازه مبلغ وام 

نزار به اسمت وام بگیره اگه ضمانتی بهت نداد 

همیشه تو اینجور مواقع بدون آگاهی کاری نکن دستتم به جاییبند نبود برو پیش یه وکیل

تنها کسی که از پیشت نمیره خودتی! پس اذیتش نکن🌱       

خب عزیز وقتی خودش ضامن بشه که ترسی نداره 

قسط هاشم که نده 

حساب خودش که ضامن هس مسدود میشه ربطی به شما نداره 

اگرم گف خودت قسط بده 

شما نده که حساب خودش مسدود شه 

و از خودش که ضامن هس کسر میشه 

به شما ربطی نداره

متاهل و متعهد ،عاشق همسر و بچه هامم                                 همسرم همسفرم ، دخترم همنفسم ، پسرم تاج سرم      
2706