2726

یه سریا خیلی راحت میبینم تا یکی میگه ای من تو کار لاغری ام چاقی ام و... میان سریع اطلاعات خودشون در اختیار طرف میزارن بعد طرف شماره میده بزنگید بهتون برنامه بدم یه کم سرچ کنید مطمین بشید طرف کیه ، چند روز پیش یه دختری تاپیک زد یه اقایی گفته بود من روانشناسم اینم کل زندگیش بهش گفته بود بعد یارو از همون اطلاعاتش استفاده کرده بود گفته بود اگر با من نباشی اطلاعاتت و عکسات و ال میکنم بل میکنم. بابا کسی که دکتره تو سایت نمیچرخه بعدم کاری نداره اسمش شماره اش بزنید گوگل رزومه اش ببینید تورو خدا گول هرکی نخورید

اینقدر موردای عجیب تو سایت دیدم، طرف میگفت یارو اومده گفته من برنامه غذایی میدم بعد حالا عکس اندامت بفرست ببینم چطوری بعد با همون عکس تهدیدش میکرده، تورو خدا حواستون جمع کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چطور اطلاعات میدن که طرف میتونه باهاش ال و بل کنه مگه   دیگه خیلی ساده بوده 

کاربرهای آقا و کاربرای زبون کاکتوسی و یبس ریپلای نکنن   ‌‌‌    ای شرقی غمگین تو مثل کوه نوری نذار خورشیدمون بمیره          تو مثل روز پاکی مثل دریا مغروری نذار خاموشی جون بگیره ♡

چند روز پیش یه کاربر اقا به من درخواست دوستی داده بود و عجیبه که قبلش تاپیک عاشقانه زده بود و یکیو تهدید کرده بود که اگه نیای اسمتو توی سایت داد میزنم و این حرفها

اگه عاشقی واقعا پس درخواست دوستی دادنت به خانومها جیه

دختره که خیلی ساده بوده عکس داده ب روانشناس :/// روانشناس عکس میخواد چیکار حالا چاقی لاغری رو بگی ی چیزی طرف عکس می‌خواسته 

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 
چند روز پیش یه کاربر اقا به من درخواست دوستی داده بود و عجیبه که قبلش تاپیک عاشقانه زده بود و یکیو ت ...

یکی دیگم به هوای اینکه هم رشته ایم به من درخواست داد مثلا سوال بپرسه راجب رشته بعد دیدم داره حرف نامربوط میزنه دمشو چیدم . یا ی پسر دیگه بود گفته بود کجا دنبال دختر مورد نظرم بگردم تو تاپیکش گفتم هنوز جوجه ای . هنوز داره بم درخواست دوستی میده ://

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 

دقیقا و یکیم بعضیا مثلا حوصله شون سر میره میان یه تاپیک میزنن داستان تعریف میکنن مردمم استرسی میکنن،داستان هایی که دیگه ته بدبختیه

اي دير يافته با تو سخن مي گويم ،بسان ابر که با توفان،بسان علف که با صحرا،بسان باران که با دريا،بسان پرنده که با بهار،بسان درخت که با جنگل سخن مي گويد،زيرا که من ريشه هاي تو را دريافته ام،زيرا که صداي من،با صداي تو آشناست
2706