2733
2734
عنوان

بیایید یه لحظه

120 بازدید | 16 پست

سلام شب بخیر بچه ها... بیاین یکم سیاست زنونه به هم یاد بدیم. شما سیاست هاتون توی زندگی چیه؟ خودم احساس میکنم سیاست ندارم ولی خیلی دوست دارم یه چیزایی یاد بگیرم که بکارم بیاد بیاین باهم اشتراک بزاریم

منم ندارم

ولی هر چیزی میگه همسرت بگو چشم،ولی زیرکانه کار خودتو بکن

خدا جونم لطفا هر کی میخواد مامان شه به آرزوش برسون🤲🙂❤    آمممیییین                                                                دعا کنیم واسه هم🤗                                          شکرت که اینبار بچمو سالم و سلامت گذاشتی بغلم🤗🥲😍                            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یکیش اینه که هر رفتاری که دوست داری همسرت داشته باشه بهش تلقین کن، مثلا اگه بین حرف تو و خانواده حرف اونا رو بیشتر قبول داره بهش بگو عزیزم می‌دونم حرف خواسته ی من برات در اولویته ولی دوست دارم بقیه هم اینو بدونن، اینجوری خودشم کم کم به این نتیجه میرسه

یعنی حرفشو تایید کنم ولی کار خودمو بکنم!؟ کجاها کاربرد داره عزیزم؟ 

اونجاها که دنبال بهونه میگردن یا ی بحث کوچیک و بزرگ میکنن یا ی کار که میگی باید انجام بدی،بگو حق با توئه،ولی کار خودتو بکن💙

خدا جونم لطفا هر کی میخواد مامان شه به آرزوش برسون🤲🙂❤    آمممیییین                                                                دعا کنیم واسه هم🤗                                          شکرت که اینبار بچمو سالم و سلامت گذاشتی بغلم🤗🥲😍                            
2738
یکیش اینه که هر رفتاری که دوست داری همسرت داشته باشه بهش تلقین کن، مثلا اگه بین حرف تو و خانواده حرف ...

آفرین این خیلی بکارم میاد شوهرم زود تلقین میکنه به خودش😂😂😂

این دیگه اوج سیاست بود که😂😂😂😂😂😂😂

خب دیگع،ولی یکم حوصله و صبر میخاد😂😂

2706