2737
2734
عنوان

میشه ۱۴ نفر مهربون بیاد❤❤🥰

70 بازدید | 13 پست

سلام مهربونا میشه واسه رسیدن ب حاجتم ۵ بار سوره توحید رو بخونین ؟؟ الهی ک بحق صاحب الزمان عج حاجت روا شین و خیر ببینین و غم نبینین ...الهی ک ۱۰۰۰۰۰ برابرش ب خودتون برگرده و حاجت روا شین...خیلی محتاج دعاهاتونم ومیدونم دعای شما نی نی سایتیا معجزه میکنه برام..اگ خوندین لایکم کنین مهربونا

میشه هر کی امضام رو دید واسه رسیدن ب حاجت دلم ۵ تا صلوات بفرسته و هدیه کنه ب امام زمان عج 💚🌼...حاجت روا بشین مهربونا 🌸🌼💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خوندم🥰💕🌿فکر کنم بیش تر از ۵ تاهمشد:) توهم برام دعا کن

ممنون عزیزم حاجت روا شی بحق حضرت محمد صلوات الله علیه 

میشه هر کی امضام رو دید واسه رسیدن ب حاجت دلم ۵ تا صلوات بفرسته و هدیه کنه ب امام زمان عج 💚🌼...حاجت روا بشین مهربونا 🌸🌼💚
من خوندم ایشالا حاجتروابشی عزیزم

ممنون عزیزم حاجت روا شی بحق امام رضا علیه السلام 

خوندم ان شالله حاجت رواشی

ممنون حاجت روا شی بحق امام رضا علیه السلام 

خوندم عزیزم ان شاالله حاجت روا بشی گلم واسه مشکلات منم صلوات برس خانمی

نگران نیستم .همه چیز درست میشود.آب ریخته روی زمین،جمع نه اما خشک میشود.قلب شکسته خوب نه اما ترمیم میشود.وهنوز هم میتوان در گلدان شکسته گل کاشت.
2738
خوندم عزیزم ان شاالله حاجت روا بشی گلم واسه مشکلات منم صلوات برس خانمی

حاجت روا بشی بحق صاحب الزمان عج ...اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

خوندم برات💚

حاجت روا بشی بحق حضرت محمد صلوات الله علیه...اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم..برا امضاتون

حاجت روا بشی بحق صاحب الزمان عج ...اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

ممنونم خانمی همچنین

نگران نیستم .همه چیز درست میشود.آب ریخته روی زمین،جمع نه اما خشک میشود.قلب شکسته خوب نه اما ترمیم میشود.وهنوز هم میتوان در گلدان شکسته گل کاشت.