2737
2734

من برا ازدواجم خانواده شوهر خیلی اذیت کردن برا مراسم بدترین و بی کیفیت ترین ها رو میگرفتن(بر عکس برادرای دیگه شوهرم) 

منم ک اعتراض میکردم میگفتن پر توقعی و آبرومو میبردن،بعد ک نوبت برادرشوهر رسید همون برادرشوهر شخصا درمورد یکی از کارای عروسیمون کنایه زد ک ببین مهشید تو میگفتی ما اون رو سبک گرفتیم و...

ولی برا عروسی خودش دقیقا تو همون مورد مطمئنم سر لج من اون مورد رو با کیفیت گرفت و وقتی فهمیدم قلبم شکست و بماند چقد حرص خوردم.. شب قبل از عروسی فامیل درجه یکشون فوت شد و عروسیشون کنسل شد.من شدیدا ناراحت شدم برا فامیلشون ولی احساس کردم ی سیلی بود تو گوش برادرشوهرم به هم خوردن عروسیش😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
میدونی اون فامیلشون مرد  فقط به خاطر اینکه تو ناراحت شدی..چوب خدا بود میخواست ضربه بزنه 🗿🗿

من به مرگ کسی راضی نیستم ولی اون شخص عجلش رسیده بود ولی میشد هم بعد از عروسی..نمیدونم فقط میدونم برادرشوهرم نشست سر جاش

دختر داییم بچه ش سقط شد مادرشوهرش میگفت اینا ارثی دارند و میگفت کاری کرده که شوهرش هم باهاش بد بشه انگار که از دستی بچه را سقط کرده دختر خودش ازدواج کرد بچه اش سقط شد .یکی از فامیلامون هم سر عقد دخترش دل یکی از اقوام نزدیک که بچه دار نمیشد را شکست دخترش هم سرنوشتش مثل همین بنده خدا شد 

خدایا دستمونو محکم بگیر وول نکن 
2738

🙁

به نام خدای مهربان … سلام . چقدر اکانت بزنم قطع شه بسه ✋🏻😐✋🏻😐نی نی یار رحم …هرکی مرا قطع کاربری نماید حلال نخواهم کرد✋🏻✋🏻🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒من ۲۷ ساله ام ، متاهلم ، بچه ندارم و بعید خواهد بود بچه بیاورم نمی دانم !!!!! من عاشق لوبیا پلو و دکتری هستم برای همین اسمم این شد . 🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒اینجا دفتر خاطرات من هست و اتفاقات روزمرگی را اینجا قرار می دهم ، با من دعوا نکن چون من اصلا نمی خوانم تورا . اگر مرا خواندی و امضای مرا بدان سوره بقره دوای بسیار دردهای شماست 🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒انشاالله کلا شادی باشد زندگیت خدانگهدار تا نوشته بعدی اضافه کنم🤣🍒🍒🍒🍒😍😍😍✋🏻✋🏻✋🏻✋🏻خوشحال میشم پیجمو دنبال کنی از حقایق زیاد که تجربه خودم گفتم داخلش نوشتم ضمن اینکه روش های پاکسازی و رفع سنگینی رو هم براتون میزارم و انجامشم میدم حتما فالو کن ضرر نمیکنی :))))) اینستا nooooray1400

من خیلی لاغربودم،خانواده ی شوهرم خیلی بهم تیکه مینداختن،هرکی توفامیلشون بچه دارمیشد کلی تعریف می‌کرد که آره چون مادره خودش تپل بود بچه شم تپله،بمنم غیرمستقیم میگفتن بچه ت ریزه وعقب مونده میشه،یا اصلن بچه دارنمیشی،....من هیچی نمیگفتم.....ده سال ازاونروزا گذشته ومن دوتا بچه دارم،هردوبالای چهارکیلو بدنیااومدن،خودشونم هنگ کرده بودن

متولد ۸۷ هستین ؟

میشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود:با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم 
2706