2726
عنوان

بیبی چک مثبت وجواب آز منفی

82 بازدید | 7 پست

سلام خانما من 11آبان پریودشدمروز14قاعدگیم امپول هاش سی جی زدم که از روز دهم بیبی چکام هاله مینداختن روز 14بعد تزریق بیبی چک زدم مثبت شد فردای همون روز رفتم آز دادم گفتن منفی درضمن هنو به پریودم 4روز مونده بنظرتون امیدی هست کسی اینطور شده؟

فردا یه بی بی چک بزن توکل به خدا 

دست و پا گر بشکند با نسخه درمان میشود/ چشم گریان هم دمی با بوسه خندان میشود/ ای خدا هرگز نبینم بشکند قلب کسی/ دل شکسته باطنش از ریشه ویران میشود....دِل مَرَنجان که زِ هَر دل بخدا راهی هست ....چه زیبا گفته مولانا : تا نباشد امر حق برگی نیفتد از درخت 

نه معلوم نیست هنوز بزار یه هفته بعد موعد پریودت

خدایاشکر 🙏در تاریخ ۹/۹/۹۹ وام‌مون جور شد برا ساخت خونه😍 ایشالله درتاریخ ۹/۹/۱۴۰۰ تو خونه خوشگل و مستقل خودم دارم گلدونامو اب میدم برام دعا کنید ممنون.                                                        "توانا بود هرکه دارا بود"ز ثروت دل پیر برنا بودتهیدست به جایی نخواهد رسید اگر چه شب و روز کوشا بودندانست فردوسی پاکزادکه شعرش در این ملک بیجا بودگر او را خبر بود از این روزگارکه زر بر همه چیز والا بودنمیگفت آن شعر معروف را          

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728