2726

من مجموعشو تو گوشی مامانم داشتم وااییییی چقد حسرت زندگیشو میخوردمم میگفتم چققققددد پولداره بعد بچهه میرف مدرسه بعد میومد شیشه شیر میخورد😐

این شهر همه در پی حرفند و حسودند..                اهسته و پیوسته و کم کم بغلم کن:)🫂                           کاربری دست دو نفره🥲دلیلشم اینه ک بنده ترکیدم و مجبور شدم از کاربری دختر عمه ی محترمم استفاده کنم

دهه هفتادم بیام تو؟😐

بروپایین                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   مرسی  حالا برو بالا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دهه هفتادم بیام تو؟😐

بفرماااا تاپیک خودتونه

این شهر همه در پی حرفند و حسودند..                اهسته و پیوسته و کم کم بغلم کن:)🫂                           کاربری دست دو نفره🥲دلیلشم اینه ک بنده ترکیدم و مجبور شدم از کاربری دختر عمه ی محترمم استفاده کنم
هیزل اونجاهاش دارمش هنو😐😐🤣🤣

بازیات همه نوستالژی منه ک

2706