2703
2553

من اصلا نمیدونم از  زندگی چی میخوام باید چیکار کنم اعصابم داغونه با کوچکترین صدایی عصبی میشم از صدای همسایه ها روانی شدم فکرم کار نمیکنه دوست دارم یه کاری یه مسئولیتی داشتم به بهونه اون میرفتم بیرون اینقدر تو این خونه نمیموندم تا همسایه ها روانیم نکنن. من خونه موندن رو دوست دارم ولی صدای همسایه ها کاری کرده میخوام از خونه فرار کنم ادم تو خونش هم آرامش نداره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
😅اونم در حد حرفه باور کن

هروز صبح که بلند میشی بعد صبحانه برو پیاده روی بعدش دوش اب سرد بگیر سرحال 

امضارو بخون😶😂👇🏻                                                          میشه اول از هر کاری برام یه صلوات بفرستی میدونم خسته ای ولی بفرست ممنون🥰🥰🥰تو پست های عکسی و چالش تگ شم مرسی اه😂😂😂😁😁امضای خودمه دوست دارم توش دراز بکشم🥲والا اختیار جاهای دیگرو نداریم اختیار امضامونو که داریم😎هی خانم یواش یواش دوست دارم به خدا،،،،دیونه نشدم دارم آهنگ گوش میدم😶😐😂😂آهای تویی که این امضارو میخونی تو هر شرایطی هستی بدون من از ته قلبم عاشقتم عشقم به هیچی فکر نکن امیدوارم هرچی زودتر مشکلت حل شه 😂و اینم بدو چه دیر یا زود این روزا میگذره♥️🌻.چیز دیگم یادم اومد مینویسم فعلا دارم لاک میزنم دستم بنده دستم😂💅💅سوال درمورد رشته های رزمی داشتین درخواست دوستی و پیام بدین😊 سلامتی دریا که اسمش دخترونس ولی کارش مردونس هرکی از هدش بگزره غرغش میکنه😎🤞🤟
2714