2237
2217

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2240

کدوم کاربر

اَللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍوَعجّل فَرَجَهُم                                     من خوشبخت ترینم . در آینده با مردی عالی آشنا میشم و ازدواج میکنم  🤩🤩🤩🤩 البته اول تمام تلاشم رو میکنم که شاغل بشم   ۹۹.۹.۹   ۱۵ کیلو کم  کردم و به همه فهموندم من هم می تونم لاغر شم بالاخر تونستم ۱۵ کیلو کم کنم...

😐😐😐😑🤲🤲

امضارو بخون😶😂👇🏻                                                          میشه اول از هر کاری برام یه صلوات بفرستی میدونم خسته ای ولی بفرست ممنون🥰🥰🥰تو پست های عکسی و چالش تگ شم مرسی اه😂😂😂😁😁امضای خودمه دوست دارم توش دراز بکشم🥲والا اختیار جاهای دیگرو نداریم اختیار امضامونو که داریم😎هی خانم یواش یواش دوست دارم به خدا،،،،دیونه نشدم دارم آهنگ گوش میدم😶😐😂😂آهای تویی که این امضارو میخونی تو هر شرایطی هستی بدون من از ته قلبم عاشقتم عشقم به هیچی فکر نکن امیدوارم هرچی زودتر مشکلت حل شه 😂و اینم بدو چه دیر یا زود این روزا میگذره♥️🌻.چیز دیگم یادم اومد مینویسم فعلا دارم لاک میزنم دستم بنده دستم😂💅💅سوال درمورد رشته های رزمی داشتین درخواست دوستی و پیام بدین😊 سلامتی دریا که اسمش دخترونس ولی کارش مردونس هرکی از هدش بگزره غرغش میکنه😎🤞🤟
2238
وااااای  سایت هنووو قوانین‌مسخرشو داااره  بابا اینجا همه خواهر برااادرن ک😃😃😃

دیگه دیگه

دوست نداری برو فیسبوووک 

نمیدونمم براچییی💎💎🔮🔮🔮 با طُ خوبع همه چیییییی💞💞💞💕💕💛💛💛💛🧡💛💚💚
2244

😐😐😐😐😐😐😐 خوب تاپیک خودشه 😐

عنبر ز قمر رسته 😀رسته ز قمر عنبر 😀چشمش ببرد دل ها 😀 دل ها ببرد چشمش 😀 باور نکند خلق آن 😀 خلق آن نکند باور 😀حیران شده و عاجز 😀😩 عاجز شده حیران 😩😀 بتگر ز رخش چون بت 😀چون بت ز رخش بتگر 😀دلبر صنمی شیرین 😀 شیرن صنمی دلبر 😀آذر به دلم بر زد 😀 بر زد به دلم اذر😀❤ 
بیخی عزیزم‌ 😊

خیلی بی ادبه منم ناراحت شدم از این حرفش واقعا با اینکه با من نبود خیلی زشته اینجوری حرف زدن 

🤣🤣راجب اسم یه توضیح ریز بدم دوس دختر نوشتم که مشخص شه مونثم و مذکر نیستم چون حس میکردم نی نی یارا خانومن این کلمه رو نوشتم 🤣🤣🤣با تشکر دیگه سوال نکنین😂😁
1718