2733
2739
عنوان

انگشتم چش شده!😔

470 بازدید | 28 پست

من پایه دهمم ..اینقدر که مینویسم انگشتم اینجوری شده ...چکار کنم براش ...انگشت وسطم هستش ..اگر توجه کنید میبینید که ورم کرده هرچی ماساژش میدم فایده نداره😭😭😭

ماساژ نده

goftino.com/c/bIIaIK  لینک چت ناشناس طریق این لینک ناشناس با من چت کن😍جوابشم اگه دیر دادم میتونی هر وقت لینکو دید چک کنی😂   چرا فکر میکنید سنم کمه؟!!! بچه نیستم دوستان☺️❤️اگه با مهربونی برام کامنت بزاری چهار برابر مهربون تر از خودت جواب میدم😍✋🏻اما اگه بد رفتار کنی چهار برابر بد تر از خودت جوابتو میدم☺️✋🏻 پس یادت باشه برخورد من متناسب با شخصیت خودته👌🏻😁 این کاربری دست دو نفره ولی همه ی تاپیکا خودمم جز تبلیغا❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چکارش کنم پس؟

چم😐🙏🏻

صبر کن خوب میشه هودش

goftino.com/c/bIIaIK  لینک چت ناشناس طریق این لینک ناشناس با من چت کن😍جوابشم اگه دیر دادم میتونی هر وقت لینکو دید چک کنی😂   چرا فکر میکنید سنم کمه؟!!! بچه نیستم دوستان☺️❤️اگه با مهربونی برام کامنت بزاری چهار برابر مهربون تر از خودت جواب میدم😍✋🏻اما اگه بد رفتار کنی چهار برابر بد تر از خودت جوابتو میدم☺️✋🏻 پس یادت باشه برخورد من متناسب با شخصیت خودته👌🏻😁 این کاربری دست دو نفره ولی همه ی تاپیکا خودمم جز تبلیغا❤️
2728
اره دهم تجربیم ...اینقدر که مینویسم وقت ندارم سرم رو  بخارونم ...دکتر چکار میکنه خبب؟

دخترم ۱۱ تجربی اینقدر نمی نویسه ۲ساعتی بخونه نیم ساعتی بنویسه ..۱ساعت هم تست میزنه با لبتاب  همه کارها رو انجام میده ... اصلا زیاد فشار نیار به دستت شاید دکتر بفرستت عکس از انگشت یا اتل ببنده

قربان وفای سگ ♥️
دخترم ۱۱ تجربی اینقدر نمی نویسه ۲ساعتی بخونه نیم ساعتی بنویسه ..۱ساعت هم تست میزنه با لبتاب  هم ...

من لپتاپ ندارم ..مجبورم چیزایی که خانم میگه رو تو کتاب و دفتر بنویسم واسه همین به انگشتم فشار میاد..مرسی گلم که گفتی حتما دکتر میرم 

2738
من لپتاپ ندارم ..مجبورم چیزایی که خانم میگه رو تو کتاب و دفتر بنویسم واسه همین به انگشتم فشار میاد.. ...

عزیزم با گوشی هم میشه کار کنی .بده مامانت یا کسی برات بنویسه من مینویسم حتی امتحان هم میدم به خودت فشار نیار 

قربان وفای سگ ♥️
من لپتاپ ندارم ..مجبورم چیزایی که خانم میگه رو تو کتاب و دفتر بنویسم واسه همین به انگشتم فشار میاد.. ...

بزار توی آب سرد دور اون خودکارت که باهاش مینویسی یه چیز نرم بپیچ

امضارو بخون😶😂👇🏻                                                          میشه اول از هر کاری برام یه صلوات بفرستی میدونم خسته ای ولی بفرست ممنون🥰🥰🥰تو پست های عکسی و چالش تگ شم مرسی اه😂😂😂😁😁امضای خودمه دوست دارم توش دراز بکشم🥲والا اختیار جاهای دیگرو نداریم اختیار امضامونو که داریم😎هی خانم یواش یواش دوست دارم به خدا،،،،دیونه نشدم دارم آهنگ گوش میدم😶😐😂😂آهای تویی که این امضارو میخونی تو هر شرایطی هستی بدون من از ته قلبم عاشقتم عشقم به هیچی فکر نکن امیدوارم هرچی زودتر مشکلت حل شه 😂و اینم بدو چه دیر یا زود این روزا میگذره♥️🌻.چیز دیگم یادم اومد مینویسم فعلا دارم لاک میزنم دستم بنده دستم😂💅💅سوال درمورد رشته های رزمی داشتین درخواست دوستی و پیام بدین😊 سلامتی دریا که اسمش دخترونس ولی کارش مردونس هرکی از هدش بگزره غرغش میکنه😎🤞🤟
2706