2733
2734
عنوان

طراحی چهره پذیرفته میشود🌺

81 بازدید | 4 پست

سلام دوستان. اگه مناسبتی پیش رو دارین طراحی چهره عزیزانتون یه هدیه خاص وماندگاره براشون که حسابی هم سورپرایز میشن😍کافیه عکس مورد نظرتونو برای من بفرستین تایه نقاشی زیبا بهتون تحویل بدم🤗

برای دیدن نمونه کار واطلاع ازقیمت اینستا دایرکت دهید.  nika_artland@

خدایا حال دلم‌را تکانی بده، هم میبینی،هم میدانی،هم میتوانی💚من ایمان دارم به اتفاقات عالی درراه مانده، معجزه ای درراه است.
چقد لذت بخشع

آره واقعا😍دوست داشتین خوشحال میشم پیجمو فالو کنین😍💚

خدایا حال دلم‌را تکانی بده، هم میبینی،هم میدانی،هم میتوانی💚من ایمان دارم به اتفاقات عالی درراه مانده، معجزه ای درراه است.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چهره ی آدمای خائن رو کاش میشد طراحی کرد، ولی انقدر پست هستن که مداد موقع طراحی چهرشون نمینویسه و کاغذ هم رنگ چهرشون رو به خودش نمیگیره.

هر شب یه صف بلد و بالا تاپیک خیانت وجود داره توی سایت. آدما هیچوقت نمیخوان بفهمن دل یه چیز با ارزشه. هیچوقت نمیخوان با هم خوب رفتار کنن.بعد همه دنبال عدالت توی وضع اقتصادیه زندگیشون هستن. واقعا که چقدر آدما عادلانه رفتار میکنن. 

2728
چهره ی آدمای خائن رو کاش میشد طراحی کرد، ولی انقدر پست هستن که مداد موقع طراحی چهرشون نمینویسه و کاغ ...

🙁🙁