2726
عنوان

حسرت نخورین هیچ وقت 🤗

894 بازدید | 56 پست

اون روز رفته بودم آرایشگاه بعد یه خانم جوون ۲۷ _ ۲۸ ساله هم اومده بود داشت موهاشو رنگ میکرد با تلفن صحبت میکرد بعد یهو  بلند قهقه زد ( صدای خندش خیلی خوب 😍 از ته دل و خوشحال ) 

بعد یک زنی که اونجا کار میکرد با حسرت گفت : چرا نخنده  ؟ خانم مهندس کامپیوتر  هستن از دانشگاه صنعت شریف یه کار خوب بوده درآمدش هم عالی هر ماه هم میره سفر !

تازه نامزد کرده  نامزدش هم آمریکا زندگی میکنه تا چند وقت دیگه اینم میره از دانشگاه خوب هم فارغ التحصیل شده ویزاش جور میشه سریع 

از آرایشگاه داشتم میرفتم بیرون دیدمش سوار ماشین ۲۰۶ شد 

راستش منم اولش یکم یه جوری شدم گفتم شانسو نگاه تو رو خدا ! 

بعدش فکر کردم خب شاید حقشه ما که خبر نداریم از زندگیش شاید تلاش کرده زحمت کشیده 

شاید گذشته بدی داشته الان تازه داره یکم عشق و حال میکنه 

به جای حسرت خوردن تلاش کن...برو دنبال شغلی که دوست داری... درآمدت کمه؟ سعی کن پیشرفت کنی

اندامتو دوست نداری ورزش کن 

زندگی همینه بی رحم و بی انصاف 

این تویی که باید حقتو بگیری ❤

این جاده ها همیشه به تو منتهی می شوند ،باور کن چیزی به نام سر نوشت وجود دارد ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

هیی

بعضی از حسرت ها با در امد و پول و.. حل نمیشه

من همچنین حسرتی دارم

اگه امکانش هست بخون خوش حال میشم.  ریحانها هستم🤓بهم میگن نازنین بهاره🤗دلیل انتخاب نام کار بریم هم اینه😍از اون بچه درس خونام😉بیماری اضطراب دارم😪خانواده ام درکم نمیکنن و....🤧مثل همه مشکل دارم مالی و....🥺ولی امیدوارم😀انیدم به اینده است 👩‍🔬 برای همه چیزش برنامه دارم💪🏻تک و توک و تو ذهنم چیدم😃حتما امیدم منو نا امید نمیکنه😅و میتونم یه چشم کوری هم به اونایی که میگن نمیتونی و نمیشه و تو مثل فلان نیستی و...بگم😂💪🏻خوشحالم که به دنیا اومدم😉ودارم زندگی میکنم🙄تلاش میکنم🙄حالا با هر مشکلی که هست میسازم🤗🤗خدایااا شکرت برا همه چیز😘🌹💃در اخر اگه امضامو خوندی یه صلوات مهمونم کن و ریپ بزن منم برات بفرستم😃
گفتم حتما اومدی بیزون دیدی دختره معتاده😂

😂منم گفتم یه چی شده

اگه امکانش هست بخون خوش حال میشم.  ریحانها هستم🤓بهم میگن نازنین بهاره🤗دلیل انتخاب نام کار بریم هم اینه😍از اون بچه درس خونام😉بیماری اضطراب دارم😪خانواده ام درکم نمیکنن و....🤧مثل همه مشکل دارم مالی و....🥺ولی امیدوارم😀انیدم به اینده است 👩‍🔬 برای همه چیزش برنامه دارم💪🏻تک و توک و تو ذهنم چیدم😃حتما امیدم منو نا امید نمیکنه😅و میتونم یه چشم کوری هم به اونایی که میگن نمیتونی و نمیشه و تو مثل فلان نیستی و...بگم😂💪🏻خوشحالم که به دنیا اومدم😉ودارم زندگی میکنم🙄تلاش میکنم🙄حالا با هر مشکلی که هست میسازم🤗🤗خدایااا شکرت برا همه چیز😘🌹💃در اخر اگه امضامو خوندی یه صلوات مهمونم کن و ریپ بزن منم برات بفرستم😃
اگه اون حقشه پس ما چی

همه حقشونه عزیزم 

تو یه قدم برداری بقیش حله 

گذشته بدبختانه ای که من داشتم هیچکی نداشت ولی الان خیلی خوبم

این جاده ها همیشه به تو منتهی می شوند ،باور کن چیزی به نام سر نوشت وجود دارد ...

دیگه گذشت اون دورانی که با درس خوندن و تلاش کردن میشد به جایی رسید، درس هم خوندیم نمره الف دانشگاهم بودیم صبح تا شب هم کار کردیم اما هیچی عوض نشد... درسته حسرت خوردن دردی دوا نمیکنه اما دست خود ادم نیست ... بهترین سالهای عمرت رو در ازای هیچ داده باشی و حسرت نخوری؟! نمیشه....

2706