2726
عنوان

پوستم خیلی بده+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1333 بازدید | 77 پست
آره من نمیدونستم نصیحتت کردم که نکن😂😂😂😂💔

ارع همه ریختن سرم😂😂😂

امروز اومدم آب بخورم لیوان از دستم افتاد شکست مامانم اومد گفت فدای سرت اشکالی ندارع بعدا فهمیدم اون لیوان و عمم داده بود  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تونر محلولیه کهpH پوستتون رو متعادل میکنه...معمولا میگن بعد از پاکسازی پوست یا شستن ارایش با شوینده ...

من استفاده میکنم تاثیر داره ولی برا جوشای این خانم فک نکنم معجزه کنه چون مشکلشون هورمونیه نه پوستی

2728
الان حدود ۲ ساله آرایش نمیکنم فقط در ماه ۱ بار بخوام مهمونی برم کرم پودر میزنم  ضدآفتابمم فاقد ...

ژل شتشویی مخصوص پوست چرب.کرم ضد جوش.تونر.اسکراب و کلا تو جوش تمیز نگه داشتن پوست خیلی موثره و یه مرطوب کننده یا آبرسان .

هه دکتر بمن میگفت ازدواج کنی جوشات خوب میشه پس گولم زده

پوست من مجردی آینه بوداانقد خوب بودعقد کردم پرجوش شد😂بعد  عروسی کردم دوباره صاف شد

برای خوشبخت بودنم وجود همسر وفرزندانم کافیست ❤

به خدا که قسم اسکراب رینوزیت گرفتم عالیه عالی دم دختره توی داروخونه گررررررررررممم... تو هفتع دو یا سه بار میزنم رو پوستم 5دقه ماساژ میدم پشت بندش ابرسان که پوست خشک نکنه همش45تومنه

چرا بزایم پسری جامو بندازه پشت دری روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری   عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری.😁🤣👑👑
پوست من مجردی آینه بوداانقد خوب بودعقد کردم پرجوش شد😂بعد  عروسی کردم دوباره صاف شد

بخاطر اصلاح هس بعد ارایشگاه سری با اب سرد بشور و بعدش زینک اکساید فیروز بزن جوش نمیزنی

چرا بزایم پسری جامو بندازه پشت دری روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری   عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری.😁🤣👑👑
بخاطر اصلاح هس بعد ارایشگاه سری با اب سرد بشور و بعدش زینک اکساید فیروز بزن جوش نمیزنی

نه گفتم ک عقد بودم اونجوری بود الان ده ساله سرزندگیمم صافه پوستم😄

برای خوشبخت بودنم وجود همسر وفرزندانم کافیست ❤
نه گفتم ک عقد بودم اونجوری بود الان ده ساله سرزندگیمم صافه پوستم😄

اهان

من دیشب رفتم تونیک ویناین سی سیگل گرفتم با ژل ضد جوش ساین اسکاین روهم 100 هم نشد ولی از دیشب قشنگ جو ...

من تونیک دارم 

ژل ضد جوش رو حتما تهیه میکنم ممنون

برای مادرشدنم یه صلوات مهمونم کن😍
به خدا که قسم اسکراب رینوزیت گرفتم عالیه عالی دم دختره توی داروخونه گررررررررررممم... تو هفتع دو یا ...

من اسکراپ دارم دقیقا هم مارکش رینوزیت هست هر هفته میزنم کمی روشن میشه پوستم فرداش به حالت اول برمیگرده روی جوش هام هیچ اثری نداشته

برای مادرشدنم یه صلوات مهمونم کن😍
2706