2733
2734

آلمینیوم موجود در دئودورانت باعث سرطان سینه می‌شود!

اغلب در دئودورانت های ضد تعریق برای کاهش تعریق استفاده می شود. کنند. در حالی که برخی از مطالعات در گذشته گفته‌اند هیچ ارتباطی بین آلومینیوم مورد استفاده در دئودورانت ها و سرطان سینه وجود ندارد، دو مقاله جدید اثرات سمی نمک های آلومینیوم موجود در دئودورانت ها و پتانسیل سرطان زایی آنها را بر سلول های سینه تایید کرده اند.

محققان مجموعه‌ای از آزمایش‌ها را بر روی سلول‌های همستر انجام دادند و نشان دادند که سلول‌های پستانداران، از جمله آنهایی که در غده پستانی (واقع در سینه‌های زنان) قرار دارند، هنگامی که در شرایط آزمایشگاهی در معرض نمک‌های آلومینیوم قرار می‌گیرند به سرعت با این فلز را ترکیب می‌شوند و باعث ایجاد سرطان سینه می‌شود

+ در سال گذشته حدود ۸‌ میلیون از زنان درگیر سرطان  سینه شدند. خب راه حل چیه؟‌ از دئودورانت‌ها یا اسپری‌های ‌ضد‌عرقی استفاده کنید که بدون ترکیبات آلمینیوم باشند. قبل از خریدن به این نکته خیلی توجه کنید

😎💚🐬

وای مام خیلی خطر ناکه واقعا سرطان زا هستش

من خودم جز اون دسته م ک زود ب زود عرق میکنم

ب جاش یک روز د میان ی دوش میگیرم و بعدش بادی اسپلش میزنم

اینطوری بهتره تا اینکه از مام استفاده کنین خطر داره واقعا

بِ‌قولِ‌تتلوعَجَب‌باباعَجبببب

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
وای مام خیلی خطر ناکه واقعا سرطان زا هستش من خودم جز اون دسته م ک زود ب زود عرق میکنم ب جاش یک روز ...

از خاک مرداب استفاده کن عطاریا دارن ن عرق میکنه زیر بغلت ن بو میدی

وای مام خیلی خطر ناکه واقعا سرطان زا هستش من خودم جز اون دسته م ک زود ب زود عرق میکنم ب جاش یک روز ...

دوست عزیز مام کرمی واقعا عالیه گیاهی بدون ضرر

هرکی برده راضی بوده

https://www.instagram.com/p/CWU2y7EoP5T/?utm_medium=copy_link

میشه لایک نکنید 😁
2738