2237
2217
عنوان

درمان جوش صورت

105 بازدید | 15 پست

چیکارکنم واقعا خسته شدم از جوش همه راهارو رفتم دکتر بی فایدع بود

ای درد توام درمان در بستر ناکامی     یادت نره به خودت قول دادی ۱۰ سال دیگه کجا باشی پس لطفا درگیر حاشیه ها نشو وارد تاپیکای حاشیه ای نشو رویاهای تو جایی دور از حرف های پیش پا افتاده ی این روزاست رویاهای تو خیلی فاصله داره با جنگ های بیهوده با زنای اطرافت رویاهای تو خود پیروزیه فقط لطفا من عزیز درگیر حاشیه ها نشو درگیر هدفت باش با رویاهات بخواب با هدفات بیدارشو دنبال هدفت باش فقط درباره هدفت فکر کن درباره ی هدفت عمل کن و درباره ی هدفت دنبال کننده باش   اگه یک نفر تونسته منم میتونم اگه هیچکس نتونسته من اولیم که میتونم یه روز میام براتون از مسیر موفقیت شیرینم میگم چون شروع از صفر شکست نداره🧚‍♀️      بیا فکر کنیم چقدر مفیدی   شاید اولش فکر کنی هیچی ولی تو آشپز خوبی هستی  دختر مردمی و با درایتی هستی از پس خودت تنهایی برمیایی ادم دست و دلباز و مهربونی هستی تفکر عقب مونده نداری و دنبال پیشرفت و یادگیری هستی و از اموزشای جدید استقبال میکنی و از همه سعی داری نکته ی زندگب یادبگیری خیلی منظمی و نکات ریز از زیر نگاهت در نمیرن تو اینی دختری که از ۱۹ سالگی استارت تغییر مثبت رو زده و قراره ۳۰ سالش که بشه تمام ارزو هاش واقعی بشن ❤  لطفا یه صلوات برای ارزوهامو سلامتی خانوادم مهمونم کن ❤

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2240

حدف کامل لبنیات فست فود و گوشت گوساله چپس و پفک 

صابون ضد آکنه گلمر

آقا جان بسه انتظار   منتظران ظهور التماس دعا❤ ‏وَ لا تُعَنِّنی بِطَلَبِ مالَمْ تُقَدِّرْ لی فیهِ رِزْقاً«خدای خوبم در جستجوی آنچه برایم مقدر نکرده‌ای، خسته‌ام مکن...»

منم هرکاری کردم صورتم پر از جوش بود.ینفر بهم گفت قرص آکوتان بخورم

چندماه مرتب هروز خوردم صورتم صافه صاف شد.الان فقط برای پیشگیری از جوش جدید هفته ای یدونه میخورم

2050

ماسک سدر بزن تو حموم صورتت ازبین میرن

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣
ژل ترتینوئین بگیر فقط بزن ب جوشات و نور بهشون نخوره  حتمااا هم ژل باشع پمادشم هست ولی ژلش خوبه ...

واسه جای جوش قرمز هم میشه؟ 

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣
2239