2733
2734
عنوان

فقر ، نداری ، اعتیاد

169 بازدید | 10 پست

هیچوقت دلم به اندازه الان برای خواهرم نسوخته  دختر ۲۰ ساله ایی که تا حالا مسافرت نرفته ، تا حالا با خانوادش بیرون نرفته ، سالی یه مانتو اونم  با گریه ، من دارم دفن ارزوهاشا میبینم و نمیتونم کاری کنم و بابای معتادی که بگه تو دیگه کیا بدبخت میکنییی 

هییییی اونقدر بغص داره خفم میکنه که ....

اجی ‌ کوچولو من تو الان باید رویات لباس عروس باشه نه غصه نه ناراحتی  که با این بابای معتاد و این خونه زندگی نصیب کدوم معتاادی بشم 

اجی کوچولو من تو الان باید درس بخونی ، مگه خودت همیشه نمیگفتی ماها که بابای پولدار نداریم فقط با درس نجات پیدا میکنیم پس  چرا مث همیشه الکلی نمیخندی هانن دخترم

دلم براتتت میسوزه 

عزیز ترین من (: 

صرفا درد و دل هه اونقدر از ادما و سرکوفت زدنشون میترسم که دردودلمم مجازیه 

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
درس نمیخونه؟ میدونم البته روحیه ای براش نمونده    

میخواد از دانشگاهی که دوسال توی انباری سرد و تاریک درس خوند  ،  تنها انگشترش فروخت تا کتاب تست بگیره و بخونه  از بقیه به خاطر پشت کنکور بودن حرف شنید  انصراف بدهه هیییی قلبم داره میسوزه  کاش خواهر نبودم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
چه خواهر خوبی هستی... چقدر مهربونی.. قلبم به درد اومد.. خدا بهترین ها را براش رقم بزنه..

ممنون عزیزم برای تو بهترین ها اتفاق بیفته

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کمکش کن درس بخونه لباس عروس دردی از دردش دوا نمیکنه بلکه بیچاره تر بشه

هممون زن و دختریم میدونم این رویای هممون بود با خاطر  همین نداریا  کنار کسی که دوستش داشت نیس دیگههه 

اره درس مهم تره  خیلی مهم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40