2737
2734

درسنامه هاش چه جوره؟ الان من دارم ميخونم اما مطالب اضافه داره نسبت به كتاب

متوجه نميشم بايد بلد باشم و جاي ديگه ي كتاب هست و اضافه نيست يا اضافيه؟ چون رشته ام تجربي نبوده نميدونم

یه مقداری اضافی داره که مطالب مفیدی ان

من مبتلا به شیرین ترین بیماری جهان هستم احتمالا در این جهان مورچه ها من را بیشتر از شما دوست دارند عده ای از درد من نانی میخورند هم دردانم پیر زنانی فرتوت هستند در بیست سالِ زندگی اَم هزاران هزار بار انسولین زده ام درحالی که نه شجاع هستم و نه قوی اتفاقا بیدی هستم که با هر بادی میلرزد من فقط مجبور هستم بر خلاف تصورتان در ایجاد بیماری ام هیچ نقشی نداشتم ولی بارها بابت آن سرزنش شدم، اکنون قطعا این را می دانم که عذاب کشیدن بابت چیزی که هیچ نقشی در به وجود آمدنش نداشتم سخت ترین چیزی بود که می توانستم در طول زندگی تجربه کنم از لحظه لحظه ی حسرت های زندگی ام مینویسم از نون خامه ای های پشت شیشه ی شیرینی فروشی پاستیلای رنگی رنگی آب نباتای پرتقالی شیرطالبیِ غلیظ مربای آلبالو شیرین پلو سیب زمینی سرخ کرده با سس کچاب از باقلوا از بستنی و از خندیدن که هیچ کدام در زندگیِ من نقشی نداشتند دوست عزیز من سلام صرفا جهت یادآوردی تو سیندرلا نیستی هیچ پسری برای پیدا کردنت کفشتو پای کل دخترای شهر نمیکنه بلکه باهاش ازدواج کنی و از بدبختی نجات پیدا کنی و همینطور امپراطور کوزکو نیستی که وقتی گند زدی پاشا برای برگردوندن همه چیز به شرایط عادی تلاش کنه تو توی انیمیشن جنی و دوازده پرنسس زندگی نمیکنی که یه سرزمین از کف اتاقت باز بشه از مشکلاتت فرار کنی ما جوگاردنری نداریم که متقاعدمون کنه زندگی قشنگه(روح)و بینگ بانگی نداریم که برای شاد بودنمون خودشو به دست فراموشی بسپره(#واقعیت)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خوبه درسنامش خیلی جاها نکات ترکیبی از بقیه پایه هاته مثلا اگه داری دهم میخونی ممکنه اون نکته متن کتاب 11 باشه.. بعضی هم نکات خارج از کتاب و مرتبطه که برای تست و یادگیری بهتر کمکت میکنه.. بعضیاشم اضافیه واقعا

مثل‌لزومِ‌نور برای‌‌درخت‌ها،‌‌♡
2728
يعني مياد تو كنكور؟

کنکور که اصن معلوم نیس از کدوم گوری سوالاش میاد 

من مبتلا به شیرین ترین بیماری جهان هستم احتمالا در این جهان مورچه ها من را بیشتر از شما دوست دارند عده ای از درد من نانی میخورند هم دردانم پیر زنانی فرتوت هستند در بیست سالِ زندگی اَم هزاران هزار بار انسولین زده ام درحالی که نه شجاع هستم و نه قوی اتفاقا بیدی هستم که با هر بادی میلرزد من فقط مجبور هستم بر خلاف تصورتان در ایجاد بیماری ام هیچ نقشی نداشتم ولی بارها بابت آن سرزنش شدم، اکنون قطعا این را می دانم که عذاب کشیدن بابت چیزی که هیچ نقشی در به وجود آمدنش نداشتم سخت ترین چیزی بود که می توانستم در طول زندگی تجربه کنم از لحظه لحظه ی حسرت های زندگی ام مینویسم از نون خامه ای های پشت شیشه ی شیرینی فروشی پاستیلای رنگی رنگی آب نباتای پرتقالی شیرطالبیِ غلیظ مربای آلبالو شیرین پلو سیب زمینی سرخ کرده با سس کچاب از باقلوا از بستنی و از خندیدن که هیچ کدام در زندگیِ من نقشی نداشتند دوست عزیز من سلام صرفا جهت یادآوردی تو سیندرلا نیستی هیچ پسری برای پیدا کردنت کفشتو پای کل دخترای شهر نمیکنه بلکه باهاش ازدواج کنی و از بدبختی نجات پیدا کنی و همینطور امپراطور کوزکو نیستی که وقتی گند زدی پاشا برای برگردوندن همه چیز به شرایط عادی تلاش کنه تو توی انیمیشن جنی و دوازده پرنسس زندگی نمیکنی که یه سرزمین از کف اتاقت باز بشه از مشکلاتت فرار کنی ما جوگاردنری نداریم که متقاعدمون کنه زندگی قشنگه(روح)و بینگ بانگی نداریم که برای شاد بودنمون خودشو به دست فراموشی بسپره(#واقعیت)

درسنامه هاش عالیه خودشم عالیه دوسش داشتم

ممنونمخدایخوبم  تو سر سخت تر از این حرفایی چشماتو ببند و ادامه بده 🌸🏵🌹🌺🌻🌼🌷⚘🌱🪴🌲🌳🌴🌵🌾🌿☘🍀🍁🍂🍃🦋🦚🦜🐳🐋🐬🐌🐚🦈🐡🐠🐝🐞🐑🐱🐈🐈‍⬛🐶
2738
پس چه طور ميگن از كتابه فقط☹️😶

دروغ میگن😏

عزیزم من رشتم انسانیه ولی یکی از دانشجو های پزشکی میگفت ک درمورد درسنامه های کتاب زیست بهتره فقط خودت کتاب درسی رو بخونید چون درسنامه خیلی باز کرده مطالبو و بیشتر وقت گیره میگفت درمورد زیست فقط کتاب تست ،کتاب تست،میگفت طوری مطالبت کتابو شخم بزنید ک همش یادتون باشه و کامل یادبگیرید و واس درسنامه کتاب کمک درسی وقت نزارید 

پس چه طور ميگن از كتابه فقط☹️😶

یه دور کنکور بزن متوجه میشی بعدم هرکتاب تستی بگیری توش تستای کنکور هست گلم نگران نباش فقط تست زیاد کار کن تست از نون شبت واجب تر حتی تو خوابم تست حل کن😁اول سراسریا بعد تالیفی 

ممنونمخدایخوبم  تو سر سخت تر از این حرفایی چشماتو ببند و ادامه بده 🌸🏵🌹🌺🌻🌼🌷⚘🌱🪴🌲🌳🌴🌵🌾🌿☘🍀🍁🍂🍃🦋🦚🦜🐳🐋🐬🐌🐚🦈🐡🐠🐝🐞🐑🐱🐈🐈‍⬛🐶
2706