2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خودم مشاورم، زیاد پیش اومده تو مشاوره ی پیش از ازدواج گفتم ازدواج نکنید ولی برای پیشنهاد طلاق خیلی محتاط عمل میکنم، اگه تعارضات شون از سه حیطه بیشتر باشه یا یکی از زوجین اختلالات شدید شخصیت یا بالینی داشته باشه پیشنهاد طلاق میدیم اونم با تکنیک سود و زیان تا مراجع خودش انتخاب کنه

لبخند بزن، انار لب های تو را دانه کنم...
2728

طلاق ک نبود بهم زدن نامزدی بود مشاورم گفت ما نبااااید ب کسی بگیم اینکارو بکن اون کارو نکن اما شرایط شما فرق داره و من بعنوان برادر بزرگترت میگم همین الاااان نامزدی رو بهم بزن و تمام 

سلام دوست مجازی من😃 اینجا نه من شمارو میشناسم نه شما منو، اما اونقد بهم نزدیکیم که هر لحظه که اراده کنیم میتونیم باهم حرف بزنیم, درد و دل کنیم, همدیگه رو راهنمایی کنیم. این خیلی خوبه که همو داریم.😍 اما با وجود اینهمه صمیمیت و نزدیکی نه من از، زندگی شما اطلاع دارم نه شما از زندگی من ولی هممون خوب میدونیم که همه دلی به نازکی حباب برای شکستن دارن. چقد قشنگ میشه باهم یکم مهربونتر باشیم بهم توهین نکنیم و اگر از جایی دلمون پر شد اونو سر هم خالی نکنیم. فضا مجازیه اما دلا واقعیه و زود میرنجن، بغض خیلی راحت تو گلو میشینه و چشما مثل بارون بهار میبارن 🥺🥺 بیاین دلیل لبخند هم باشیم ❤ دوستتون دارم دوستای نی نی سایتی من😘😘😘😘😘😘
من خودم مشاورم، زیاد پیش اومده تو مشاوره ی پیش از ازدواج گفتم ازدواج نکنید ولی برای پیشنهاد طلاق خیل ...

مشاور به من گفته اگه با شوهرت صحبت کنم امکان داره  تشخیص بدم طلاق بهتره برات . فعلا چند جلسه فقط خودم رفتم 

سه حیطه مثلن چیا 

برای زندگی زناشویی چهار حیطه داریم، صمیمیت، قدرت، تعهد، مسئولیت، اگه تعداد حیطه ایی که مشکل دارن خیلی زیاد باشه و مراجعین بر اساس تست میلون  خودشیفته ی نابالغ باشن معمولا زوج درمانی روشون جواب نمیده

مشاور به من گفته اگه با شوهرت صحبت کنم امکان داره  تشخیص بدم طلاق بهتره برات . فعلا چند جلسه فق ...

بله، مشاور برای تشخیص به سه فاکتور نیاز داره، مشاهده، مصاحبه و تست شخصیت، بعد از اون میتونه به تشخیص برسه البته اگه حاذق باشه 

یه سوال معمولا چه مشکلی اساسیه که میگید ازدواج نکنید

موارد منع ازدواج معمولا مواردی هست که اولا متوجه بشیم یکی از زوجین سلامت روانی نداره مثلا پارانوئید هست یا اسکیزویید داره یا اینکه شخصیتش مرزی و دوقطبی... یا نارسیستیک و خودشیفتگی هر دو بالا باشه که در اون صورت همیشه جنگ قدرت دارن... همچنین از نظر نیمرخ نیاز های روانی به هم نخورن مثلا یک خانم نمایشی با یک آقای سرد به لحاظ عاطفی اصلا تناسب ندارن، تناسب ها رو از تست کتل متوجه میشیم سلامت روانی رو از میلون و صد البته مصاحبه از تست مهم تره

2706