2737
2739
عنوان

جریان خواستگارم بیاید نظرتونو بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 1252 بازدید | 80 پست
وقتی یه خواستگار برام میاد خیلی عصبی میشم  همیشه همین طوری بودم  همه رو می پرونم   ...

بهتر بود همونموقع که پیام داده بود تاپیک میزدی بچه ها کمک میکردن😃

ولی اگه فکر میکنی رابطتون به جایی میرسه بهش یه پیام بده

بحث آیندس غرورتو کنار بذار بهش بگو وسواس اینکه درست انتخاب کنم نگرانم میکنه ولی ابدا قصد بی احترامی نداشتم.

نگو که اشنا بشیم و یا چیزای دیگه، 

حالا بخواد برمیگرده نخوادم بره ایشالا جفتتون خوشبخت شید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره باادب بود وضعشم خیلی خوب بود ماشین خارجی هم داشت رسمی بود خونه داشت

😡😡 حییییف

کارای بقیه به خودشون مربوطه🤣 مگه ما گفتیم به ... مربوطه؟؟؟   توروخدا بس کنین یه جمله         
2728
2738

اگه بلافاصله جواب میدادی بد بود اما با تاخیر هم بده یه چیز متعادل ک کسیو اذیت نکنه خیلی مقصری حالا تجربه میشه برات ولی خب این چه حرفی بود زدی بهش گفتی در چه مورد😐😐😐😐😐😐کلا از همه نظر اشتباه کردی منم جای پسره بودم میرفتم مشخص بود خوشش اومده که گفته ادامه بدیم یا نه ولی هرکسی بی احترامی رو که تحمل نمیکنه 

بخدا دیر سین کردن نشونه باکلاسی نیست من وقتی با یکی دارم راجع به موضوع مهمی حرف میزنم دیر سین میکنه میگم عجب ادم بی درکیه

الان که این امضام رو می‌نویسم ساعت ۵:۳۱ صبحه و به‌شدت ناراحت و غمگینم بابت یه موضوعی که می‌دونم چندوقت دیگه برام هیچ ارزشی نداره همیشه دوست دارم ناراحتیامو یه جا بنویسم که موقع خوشحالیام بیام نگاهش کنم از یه طرف خداروشکر می‌کنم که اون ناراحتی گذشته از یه طرف به خودم مغرور نمی‌شم و می‌دونم ناراحتیای بدتری تو راهه😆
2706