2726

خوبه هنوز میای اینجا هم میگی 😑

شعور و شخصیت                                                                     مهم ترین آپشن برای یک انسانه                                               زیبایی رو اسب هم داره ، قد بلند زرافه هم داره ، هیکل فیت رو کانگرو هم داره                                                                         شخصیت داشته باشین ، بقیش درست شدنیه ..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اون موقع که حضوری بود یکی از بچه های کلاس سر کلاس دینی داشت حرف میزد با دوستاش پرده اتاقش خراب شده بود عوضش کرده بود

داد زد پردم پاره شده بود یکی دیگه گذاشتم😐

ما ترکیدم معلم دویست مدل رنگ عوض کرد

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

کنار میز معلم نشسته بودم با همکلاسیتم داشتم حرف میزدم معلم دینی هم بود بعد یکی از بچه ها ی چی گف اومدم بلند گفتم چس کشیده یهو معلم رو دیدم او دوتا ک سریع خودشون گم گور کردن منم سرم گذاشتم رو میز بعد یواشکی رفتم آخر نشستم

☆彡彡 نسیمم ミミ☆

الکی گفتیم حامله ایم واسه شوخس 

پاچه مالا رفتن به معاون گفتن🤣

کراشم تو آرایشگاه نزدیک مدرسه کار میکرد با دوستام میرفتم دیدش میزدم😅

دوستان اگر تاپیک دعوا ، حاشیه ای ، باحال ، اسکرین و از اینجور تاپیکا دیدید منم حتمااااا تگ کنیداااااا بوس بهتون😁💞💋           راستی اگر خدااآااایی نکرده روزی روزگاری من تعلیق شدم حتمااا به نی نی یار بگید برم گردونه🥰😉https://harfeto.timefriend.net/16389918687567
الکی گفتیم حامله ایم واسه شوخس  پاچه مالا رفتن به معاون گفتن🤣 کراشم تو آرایشگاه نزدیک مدرسه ...

😐🤣🤣🤣🤣🤣

معاون چیکارتون کرد؟؟

اون  دید زدن رو ما هم داشتیم

2706