2733
2734
عنوان

خانما دلم نگرانه استرس دارم

99 بازدید | 12 پست

واسه حاجتم قران میخونم 

نمازشب

خدابه حرفم میکنه😭خیلی دلم شکسته منتظرجوابشم دعاکنید حاجتم بده

لطفا برای حاجت روا شدنم صلوات بفرستید #سلامتی_پرنده ام

من به این نتیجه رسیدم استرس و گریه زاری و قرآن و نماز و اینا هیچ فایده ای نداره. تا موقعش نشه اتفاق نمی‌افته.  باید زمانش برسه. 

حاجت شمام به وقت مناسبش اتفاق میوفته.پس با استرس و تنش فقط خودتو نابود نکن

چه استرس بکشی یا نکشی  اگه خدا بخواد میشه اگه هم نخواد نمیشه 

من به این نتیجه رسیدم استرس و گریه زاری و قرآن و نماز و اینا هیچ فایده ای نداره. تا موقعش نشه اتفاق ...

من تینجور فکرنمیکنم من ی مریض دارم 

لطفا برای حاجت روا شدنم صلوات بفرستید #سلامتی_پرنده ام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشالله ک خدا کمک میکنه و حالشون خوب میشه

وقتی خدا گفته بعد هر سختی آسونیه پس دیگه نگران چی هستی ؟ 🍁🧡                                                                     
2728

واقعا باید خدا خواد ...ان شالله برای هممون زود بخواد

خدایا امیدم تویی ناامیدم نکن...بندت از ته ته وجودت میگه من و همسرم را ببخش فرزندی سالم و صالح هم به ما عطا کن... ان شالله منم مامان شم امسال...خدایا به امید تو ....😍😍😍
من به این نتیجه رسیدم استرس و گریه زاری و قرآن و نماز و اینا هیچ فایده ای نداره. تا موقعش نشه اتفاق ...

خواستن و طلب از خالق با قرآن خوندن یا دعا اصلا چیز بدی نیست فروتنی و صبر مارو زیاد میکنه 

2738

خدا ان شاءالله همه ی مریضا رو شفا بده

خیلی سخته میفهممت

تا روز محشر ، ولایت حیدر ، غیر قابل کتمانه          درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم با عرض شرمندگی