2733
2734

برا کسی ناراحت نمیشید ؟ 

جاریم پارسال اومده بود خونمون دو هفته موندن..۳ ۴ روز سرکار نرفتم دیدم انگار قصد رفتن ندارن بزار برم سرکار 

خلاصه رفتم سرکار حالا بماند ساعت ۳میومدم رختخاب و سفره صبحانه رو جمع میکردم .ناهار از شب براشون میزاشتم چون جاریم.دست ب چیزی نمیزد 

بعد یه شب خونه مادرشوهرم بودیم جاریم گفت گوشیم خراب شده عکس و فیلم برا کسی ارسال نمیشه کسی هم میفرسته برام باز نمیشه .منم گفتم حافظه گوشیت پره ..گفت تو نمیتونی درستش کنی گفتم خب باید عکس و فیلما رو پاک کنی و اینا ..بعد گفتش تو بیا درست کن برام ..منم رفتم فایلای اضافه تلگرام و واتساپشو پاک کردم ..گفتم درست شد . خودش گفت برو واتساپ یه عکس برا خودت بفرس ببینم میره ..منم رفتم یهو دیدم تو گالریش عکسای خونه منه ..از کل خونه عکس گرفته ..از تو یخچالم تو کابینتها کمدلباسام حمام دسشویی ..اصلا نمیدونستم چی بگم گفتم زهرا عکس خونه منو براچی گرفتی ..خندید گفت من عادت دارم هرجا میرم برا مامانم و خواهرام عکس میفرستم .گفتم عکس کشوی لباس زیرای من ب چه درد مادرت میخوره ؟ خلاصه ک از اون موقع تاحالا اون با من قهر کرده ک چرا جلوی بقیه اینجوری بهش گفتم 😕😕😕

حتی عکس منو در حال ظرف شستن گرفته بود 

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

کارش خیلی زشت بوده

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
چ فضول :/

یکساله خونم نیومده 

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
2706