2726

غلط کردم درخواست فالو دادم بهش 

حالا هم اون درگیر من شده هم من گیر کردم 🙂💔

هم می خوامش هم نه 

یکی به خاطر اینکه ممکنه بابام جواب رد بده بهش 

هم مامانش ممکنه در آینده مشکل ساز بشه واسمون 

دارم دیوانه می شم 

باهاش می تونم به خیلی جاها برسم اگر واقعاً دوستتم داره 

اما 

حقیقتش دیوانه وار عاشق خانوادشه و براشون می میره مخصوصاً مامانش 😶💔

می ترسم که بعداز ازدواجم همین طور باشه 

قبل از اینکه امضام رو بخونی یه حمد و صلوات مهمونم کن🌱🍃کنکوری ۱۴۰۰اگر موفق شدی راهنماییم کن چطوری موفق بشم .🙏🏻🙂می خوام یه دختر گوگولی باشم که شبا عروسکاش رو می گیره تو بغلش می خوابه 🙂 می خوام بچه باشم تو جامعه ای مشکلات دوبرابر سنمن .آقا من دلم می خواد دختر خونه باشه بچه خونه باشم نه زن خونه 🙂می خوام دغدغم باشه تموم شدن چیپسم و کیک خامه ای هام 😅نه جواب ندادن و نگرانی از ترک کردن کراشم 😶💔 آقا من می خوام جوراب گل کلی بپوشم موهام خرگوشی ببندم بپرم تو آغوش داداش و خانواده ای که هرگز بغلم نکردن 🤦درد می دونی یعنی چی ؟اون قدر نقطه خالی داشته باشی که نمی تونی برای پر کردنشون توازن برقرار کنی 😇امیدوارم حال همه خوب باشه

عکس از ترس لطفا

کلینیک لیزر دکتر سنجری #لیزر_شهریار ۰۹۲۱۲۸۲۹۸۴۵ قدرتمندرین دستگاه الکساندرایت کندلا بدون ژل و با سری شخصی ۲۰۲۳.    و دستگاه نیوگلدنس ۲۰۲۳با کولینگ فوق العاده _ بدون بازگشت و درد _دارای ۳ طول موج مناسب تمام تایپهای پوستی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نظری ندارم شاید نظر من آیندتو بسازه یا خراب کنه ولی ریسک نمی کنم و نظری نمی دم خودت بشین فک کن و یه تصمیم عاقلانه بگیر چون ماکه پسره و خانوادشو نمی شناسیم ولی اگه تصمیمت از رو احساسه کلا قیدشو بزن 

انسان خدایی است ترسان 🌱! 
عکس از ترس لطفا

مادر این اقا پسر رو یه خانوم چاق زشت پر مو با خال های گوشتی تصور کردم و ترسناکه به شدت😂😂

ذکر یونسیه برا حاجت محال: لا اِلهَ اِلا اَنتَ سُبحانکَ اِنی کُنتُ مِنَ الظالِمین ❤ اَللّهُمَ صَلِ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَّمَد وَ عَجِّل فَرَجَهُم

میخوای مادرشم دوست نداشته باشه؟😩 

کسی که خانواده دوسته مرد زندگیه 

ولی به شرطی دهن بین نباشه

مبتلا به سندروم سسدستی                                                                                           
عکس از ترس لطفا

کلیک کنید 🙄

اینکه می گه دورش بگردم فداش بشم 

قبل از اینکه امضام رو بخونی یه حمد و صلوات مهمونم کن🌱🍃کنکوری ۱۴۰۰اگر موفق شدی راهنماییم کن چطوری موفق بشم .🙏🏻🙂می خوام یه دختر گوگولی باشم که شبا عروسکاش رو می گیره تو بغلش می خوابه 🙂 می خوام بچه باشم تو جامعه ای مشکلات دوبرابر سنمن .آقا من دلم می خواد دختر خونه باشه بچه خونه باشم نه زن خونه 🙂می خوام دغدغم باشه تموم شدن چیپسم و کیک خامه ای هام 😅نه جواب ندادن و نگرانی از ترک کردن کراشم 😶💔 آقا من می خوام جوراب گل کلی بپوشم موهام خرگوشی ببندم بپرم تو آغوش داداش و خانواده ای که هرگز بغلم نکردن 🤦درد می دونی یعنی چی ؟اون قدر نقطه خالی داشته باشی که نمی تونی برای پر کردنشون توازن برقرار کنی 😇امیدوارم حال همه خوب باشه
عکس از مادرشوهرت بده تا بگیم واقعا ترسناکه یا نه

ندارم ازش 

ولی فکر کنم خیلی جوون باشه 😶چهل و خورده ای 🥲

اینجا که حرفی از مادره نی

کلیک کنید 🙄

همین که قربون صدقش می ره 

2706