2204
2217

یس

من هیچکسش هستم . . ! ❤۲۳❤                                   هیچ وقت بیخیال چیزی که واقعا میخوای نشو ، صبر کردن سخته اما حسرت خوردن سخت تره....(:                                           من که تلاش میکنم و هدف دارم قطعا موفق میشم💆🏻‍♀💚                 ‌ ‌👈 ‌کاری به کار هم نداشته باشیم ،یکی دیوانه ی اهل بیت است ، یکی فقط احترام می گذارد ، یکی هم اعتقادی ندارد!🤷‍♀️یکی با شرکت در مراسمات مذهبی و هیئت و حرم حالش خوب می‌شود ، یکی در تنهایی ، یکی هم جورِ دیگر!🧘‍♀️یکی باور دارد ، یکی باور ندارد!👀اعتقاد ؛ یک مسئله ی کامله شخصی‌ست.🍃کافیست فقط انسان باشیم ، کافیست در رفتارهایمان افراط نکنیم تا اعتقادمان برای سایرین ، قابل احترام باشد!🌱کافیست باور های ما ، موجب رنجش و آزار هیچکس نشود!🦋💫کمالِ اعتقاد ما ، به نوع رفتار و گفتار خودمان وابسته است!🌝این روزها ، این شب ها ، مراقب حرف ها و رفتارهایمان باشیم ،مبادا دلی بنجد و اشکی بریزد و عرش آسمان بلرزد!🌿حسین برای آزادگی جنگید ، تا زیر بار ظلم و تحمیل و اجبار نرفته باشد.بیایید دیگران را اسیر اعتقادات و باورهای خودمان نکنیم!❌🧠هیچ آدمی برده ی طرز نگرش هیچ آدم دیگری نیست ، انسان ها حق انتخاب دارند!خوب باشیم و بجایِ خشونت و تعصب ، انسانیت رو گسترش دهیم!🌍💚🤝بدون شک ، غایت تمام آیین ها رسیدن به کمال انسانی است.حواسمان باشد ، مبادا از دین و ایمان ما ،فقط نام و یاد و خاطره اش بماند!مبادا در نهایت غرور و خود بینی ، مسیر را گم کنیم!🤍🌱

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2240
چرا همه قدشون بلنده واقعا فقط من کوچیکم😑

منم کوچیکم تنها نیستی 

زندگی با زنده بودن فرق داره                                                                                      تو زندگی کن🙂🦋
2050
2239
2051