2703
2553
عنوان

استاد دانشگاهم بهم پیشنهاد داد راهنمایی میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 2912 بازدید | 82 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب ایشون که شما رو دیدن،، بهترین کار رو انجام دادید،،دخترا زود وابسته میشن، دخترا با گوش عاشق میشن، ...

من حتی پدرم رو هم در جریان گذاشتم چون اصلا حوصله رابطه دوستی رو ندارم نهایتش تا چند ماه بنظرم همه چی طبق رسم پیش بره بهتره

یعنی از نظر تفاوت رشته منظورتون هست؟

تفاوت رشته تفاوت سن دهه هاتون باهم متفاوته 

من خودم اگه اخلاقم بهش بخوره با تقاوت رشته مشکلی ندارم ولی با تفاوت سن مشکل دارم اینکه شاید نتونیم حرفای همو درک کنیم

زندگی همیشه همینقدر سخت بوده بیخیال:)      غربت کسی نباش که تورا وطن دیده❤درد از نهاد آدمیت است☺
2720
که اینطور  موفق باشی

یه سوال شما که دانشجوی پزشکی هستین نمیتونین علت غیر عادی بودن میزان اکسیژن خونو بفهمین؟

چــه خـــبرا آیـــنه جـــان؟ هـــیچ خــــبر!،غــــمگیـنم...یـــک نـــفر آدم و چـــند نـــفر غـــمگینم...
من حتی پدرم رو هم در جریان گذاشتم چون اصلا حوصله رابطه دوستی رو ندارم نهایتش تا چند ماه بنظرم همه چی ...

احسنت،، قطعا شما دختری هستید که رفتارتون بزرگتر از سنتون هست و آگاه هستید امیدوارم همسر خووب و موافق قسمتتون بشه

پـروردگــارا !بر دلم آرامشی فرو ریز،کـه هـر آنچه مرابه درد می آورد را نادیده بگیرم 🤍
نه ۲۳ سالم هست سال ها اخرش هست دیگه

23 سالتونه و دیگه اخر پزشکیه؟شوخی میکنید 

از حالا به بعد تازه شروع میشه طرح و .....

جواب ریپلای های احمقانه را نمیدم پس اگه پاسخی دریافت نکردی خودت تا آخر خطو برو . گاهی باید سکوت کنی تا اصالت به جای تو حرف بزنه...
یه سوال شما که دانشجوی پزشکی هستین نمیتونین علت غیر عادی بودن میزان اکسیژن خونو بفهمین؟

عزیزم سوالت خیلی کلی هست ممکنه طرف مشکل قلبی داشته باشه یا ریه هاش مسدود شده باشه یا مثلا آسم کلا بستگی داره 

زخمی به قلبمه که دیگه خدا هم بغلم کنه خوب نمیشه
2714
23 سالتونه و دیگه اخر پزشکیه؟شوخی میکنید  از حالا به بعد تازه شروع میشه طرح و .....

من تک فرزندم طرح بی طرح😁

ولی از اون طرف یکسال دیر تر قبول شدم

زخمی به قلبمه که دیگه خدا هم بغلم کنه خوب نمیشه
یکی از بچه های دانشگاه ما شوهر کرد ب یکی از استادامون  ۲۲ سال اینا تفاوت دارن   ولی م ...

حالا ما دبیرستان استادی داشتیم زنش فوت شده بود بچه هاش بزرگ بود یکی از بچه ها عاشقش شده بود اخر باهاش ازدواج کرد

2706