2726
عنوان

بایه همچین شوهری مثل خودش رفتار کنم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1761 بازدید | 133 پست
سرش نمیخوره کاش میمرد کاش میمردم خسته شدم 

خدا نکنه عزیزم 

إنشا... هرچی زودتر آدم شهه

آرزویت را برآورد میکند ، آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی میگریاند . . .              

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم میگم دوباره پس یه بار بچم 4 سالش بود نمیفهمید که نباید به باباش بگه😂 یه مرده بهم گفت جووون ...

وایییی😂😂

آره نگو اونم که میگه بی تفاوت باش😂

آرزویت را برآورد میکند ، آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی میگریاند . . .              
2728
ببین دقیقا منم تو همین وضعیتم شوهرم خیلی خوشتیپ و تو چشمه مدله کت شلوار و ژورنال هم بوده ، حالا اینو ...

راستی عزیزم 

من همون پریای دیشبم😂

لینک اون تاپیک رو گذلشتم تو حذف شده ها

میخواستم ازت بپرسم خودت هم پولدار بودید ؟ مثلا در حد فرماتیه و الهیه و نیاوران و....؟

یا متوسط بودید؟

اصن براش مهم بود اوضاع مالی خانواده ات؟

نامزد قبلی میگم که ساخت و ساز داشت

اتفاقا اگر نذارید دخترتون رو برسونه متوجه قصدتون میشه. بزارید ببره اگر باز اومد از اون حرفهای دفعه ق ...

اره راست میگی

از صب درگیره ذهنم.. گفتم بابا اخه نمیان الان باهاش دوس شن که ول کن. اگرم راست باشه در حد حرفه

اخه بایکی از مادرا دوستممممم میگفت همون اومد سلام علیک کردو نگام میکرد😭😭😭این بیشتر حرصم میده😢

ببین دقیقا منم تو همین وضعیتم شوهرم خیلی خوشتیپ و تو چشمه مدله کت شلوار و ژورنال هم بوده ، حالا اینو ...

اره این دفعه میگم مگه من بهت میگم که تو میای میگی😒😐این حرفا گفتن نداره. چون همچین ادمایی ارزش خراب کردن اعصاب طرف مقابلو نداره

نه شوهره من در اون حد نیس بگه میخام مدلینگ شم😂

برعکس من میگم... همیشه میگم اگه ازدواج نمیکردم میرفتم مدلینگ میشم(الکی میگما) که مثلا از خودم تعریف کرده باشم جلوش 🤣🤣🤣

2706