2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
انشالله توسونویه چیزی نوشته من سردرنیوردم نگران شدم دکترم گفت خوبه همه چی نرماله

خب دیگ دکتر بگه خوبه حله   دکتر با هیچکی رو دربایسی   نداره نگران  نباش انشالله ک  سالم بغل میگیریم این کوچولو هامونو منم هفته بعد میخوام برم اون موقع میشه ۳۱ هفتع ام 

میشه برای  خوب حرف زدن بچم دعاکنیدصلوات بفرستین بگیدبراتون ۱۰تاصلوات بفرستم 
2738
خب دیگ دکتر بگه خوبه حله   دکتر با هیچکی رو دربایسی   نداره نگران  نباش انشالله ...

انشالله سالم به دنیامیاری

چندروزه انقدرانواع دردهارودارم همش نگرانم شوهرم میگه دیونه ای به جای اینکه خوشحال باشی ذوق کنی الکی به خودت استرس میدی

چه خوب خداکنه موقع به دنیااومدن به سه برسه 

از 3 بیشترم میشه فقط ماه آخر وزن گیری جنینه تا  میتونی آجیل بخور دلستر هر چی واسه وزن گیریش خوبه من تو دو هفته 5 کیلو پسته تازه خوردم هم بادام زمینی میخوردم روزی دوتا دلستر میخوردم 

انشالله سالم به دنیامیاری چندروزه انقدرانواع دردهارودارم همش نگرانم شوهرم میگه دیونه ای به جای اینک ...

ای جان منم ایترس میگیرم  ولی دکتر بگه خوبه خیالم راحت میشه  اره دردای کاذب کم کم میان خوبه دیگ از  ایم دوران بارداری  راحت میشیم بخدا  فقط زود بگذره 

میشه برای  خوب حرف زدن بچم دعاکنیدصلوات بفرستین بگیدبراتون ۱۰تاصلوات بفرستم