2204
2217

دسته جمعی به دستور بچه ی معلمشون که اونم تو کلاسشونه ..اکثر بچها میریختن دورش یا هولش میدادن یا مقنعه ش میکشیدن من تازه پنج شنبه فهمیدم  امروزم رفتم همه این بچهارو دعوا کردم ولی دلم خنک نمیشه با معلمشم حرف زدم گفتم سردسته شون آیناز دخترتونه..گفت ببخشید وای دخترم چه مظلومه لعنت به کلاسای حضوری 😢

نی نی نااااازم نه نی نی یار.... نپرسید فیکی...نی نی یارجون دوستمه 😍😘

تو رو خدا آرزوهای خودتون رو به بچه‌ها تحمیل نکنید. همه قرار نیست مهندس و دکتر بشن.

من بچه‌ام رو توی کلاس‌های مهارتی مثل داستان نویسی، تئاتر اونم با لیلی رشیدی و حتی دایناسورشناسی فرستادم تا همه چیز رو تجربه کنه و علاقه خودش رو پیدا کنه.

کلاساشون خیلی باحال و جالبه و تنها کلاسیه که پسرم خودش با علاقه شرکت میکنه.

اینم لینک دوره هاشون اگه خواستی یه نگاهی بهشون بنداز.

2240

مبگفت مامان ریختن دورم داشتن خفه م میکردن من داشتم دستامو میشستم.یکی مانتومو میکشید یکی مقنعمو دراورد تو این وضع کرونا  گفت هروز اذیت میکردن بمت نگفته که یه وقت پشیمون نشم نفرستمش مدرسه بمیرم براش .حیوون تربیت کردن اینا بچه ن؟😤

کار خولی کردی.به دخترتم بگو از خودش دفاع کنه.چون احتمالا کاری نمیکرده مرروتر شدن.داد بزنه جیغ بکشه.اونارو هل بده.خلاصه ببینن مظلوم نیس کاریش ندارن.یه مسئله ایه بچه ها خودشون باید یاد بگیرن حلش کنن

از این ک اون بچه هارو دعوا کردید خیلی بدم اومد😕😐

ب مدیر می تونستی بگی و نیازی ب دعوا کردن نبود:(

یخ فروش جهنم 😂🤦‍♀️❌🔥💥🖤🥀                                  یک عدد دالتونزی هسدم😌🔪😂😂😠💔👊🏻😎قلب سیاهو رگای سنگی۔۔۔۔۔۔ روزای دردناک شبای غمگین♡♧◇♤《■》□●○\☆¿         اگه با نظرم مخالفی *ریپ نزن* من.پایه  دعوام😜🤏🏻💤 چالش منhttps://harfeto.timefriend.net/16256486963514
2238

وای دلم درد گرفت عجب گودزیلا هستن این بچه ها منم همش نگران میشم ک چجور میخوام دخترمو تنها بذارم تو مدرسه

بهش دفاع از خودش رو یاد بده بگو اعتراض بکنه حرفشو همه جا بگه بهش دلو جرات بده ک وقتی چیزی شد ب معلمش بگه و بچه های دیگه نتونن اذیتش بکنن

💞منتظر معجزه خدا💞خدایا راضی ام ب رضای تو... اما چی میشه رضای تو آرزوی من باشه💜💐عضو گروه نارنجی 🌹🌹💐وزن اولیه ۸۹.۸۰۰🤦‍♂️😔💐وزن شروع ۸۶.۶۵۰💐🌺 وزن فعلی ۸۴ 🌺هدف اول ۸۰🔐💐هدف دوم۷۶ 🔐💐هدف سوم ۷۲🔐💐 هدف چهارم ۶۸💐🔐 هدف نهایی۶۵🔐💐❤امروز همون فردایی هست که دیروز میخواستی شروع کنی...
2233

بالاخره بچه ها باید وارد جامعه بشن دیگه

تا اخر عمرمون که نمیشه با اینترنت ارتباط برقرار کنیم

بجا اینکه خودت بری دعواشون کنی بهش یاد بده نزاره اذیتش کنن و تو سری خور بارش نیار

بچه های مردمم دعوا نکن

هانیلهستم... پرنسسی ازشهر اُز❤
مبگفت مامان ریختن دورم داشتن خفه م میکردن من داشتم دستامو میشستم.یکی مانتومو میکشید یکی مقنعمو دراور ...

اگه میتونی مدرسه شو عوض کن رو درسش تاثیر میزاره چون خودم همین بودم

برای آرامشم دعا می‌کنی 🙏😔🥺😭💔
بهش یاد بده اگه زدنش اونم بزنه وگرنه تااخر عمرش نمیتونه از حقش دفاع کنه

دقیقا بهش گفتم هرکی زدت میزنیشون دعوات کردن دعواشون میکنی از هیچ چی نمیترسی

بهش تکرار کن ک تو هرشرایطی باشه وقتی از چیزی اذیت میشه اعتراض بکنه و حرفشو بگه

و هر هراتفاقی بیفته تو دوسش داری و مادرش و بهترین تصمیم رو براش میگیری

💞منتظر معجزه خدا💞خدایا راضی ام ب رضای تو... اما چی میشه رضای تو آرزوی من باشه💜💐عضو گروه نارنجی 🌹🌹💐وزن اولیه ۸۹.۸۰۰🤦‍♂️😔💐وزن شروع ۸۶.۶۵۰💐🌺 وزن فعلی ۸۴ 🌺هدف اول ۸۰🔐💐هدف دوم۷۶ 🔐💐هدف سوم ۷۲🔐💐 هدف چهارم ۶۸💐🔐 هدف نهایی۶۵🔐💐❤امروز همون فردایی هست که دیروز میخواستی شروع کنی...
2241