2204
2217
عنوان

در چه حالید؟

321 بازدید | 56 پست

سلام روزام بیخودی میگذره و واقعا موندم چیکار کنم

بچه امم کوچیکه ۲ سالشه الان ۶ تالا بیدارم و کله ام تو گوشیمه

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 

من منتظرم رفتن همسرمو ببینم و بخوابم 

مثل اینکه در انتظار حسرتی باشی 😭😭😭😭

عکس خودمه ، دوست و فامیل عزیز نظرشما مهم نیست که میگی نباید میذاشتم مرسی اه ، برای خودتون،خونوادتون و آرزوهاتون صلوات جدیدی ختم کنید 😅 --- هنوز چشمم به اون خونه س

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

حال خوب خداروشکر🤩❤

سرکارم🤍

مهندس نفت هستم🤩❤                              مدت هاست برایت چیزی ننوشته ام زندگی مجال نمی دهد:غم نان!    با وجود این می دانی نفسی که میکشم تو هستی خونی که در رگ هایم می دود و حرارتی که نمیگذارد یخ کنم امروز بیشتر از دیروز دوستت دارم و فردا بیشتر از امروز و این ضعف من نیست قدرت توست(شاملو)❄🤍🦋  ////////////    ‹ قوی باش ، چون خدا فقط کسی رو به لبه پرتگاه میرسونه که ؛ قدرت پرواز رو داشته باشه ... ›👋🏻        روز های بهتری در راهه...❄🪐❤///////      
2215

از ۶ و نیم بیدارم ثبحانه خوردیم الانم حضرت اقا پی پی فرمودن منتظرم بیاد عوضش کنم نمیاد که نشسته داره بازی میکنه😐🤦🏻‍♀️

یه چای تلخ، بهتر از ی تلخیِ بی چایانه😐✋🏻

کلاس دارم 

که میخواستم بپیچونم برا کنکور بخونم که 

هر چی میخوام نمی تونم بلند شم بخونم 😫😫😫😫😫😫😫😫😫😫😫😫🤣🤣

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن ب هدفمه😍 تیکر بارداری نیست 
2050
من منتظرم رفتن همسرمو ببینم و بخوابم  مثل اینکه در انتظار حسرتی باشی 😭😭😭😭

بدیش همینه شوهرم رفت تا راهیش کنم بره انقدر صدا کرد تا بچه بیدار شد وگرنه خوشحال بودم برم بخوابم

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 
از ۶ و نیم بیدارم ثبحانه خوردیم الانم حضرت اقا پی پی فرمودن منتظرم بیاد عوضش کنم نمیاد که نشسته داره ...

😨برا منم جیش کرده نمیزاره. عوض کنم دیشب باباش بادوم اورده خورده الان گریه میکنه بازم میخاد اون لامصبم تموم شده

عضو گروه بنفش💜وزن شروع=81 وزن هدف=70 اینم لینک تاپیک
بدیش همینه شوهرم رفت تا راهیش کنم بره انقدر صدا کرد تا بچه بیدار شد وگرنه خوشحال بودم برم بخوابم

آخه من نمیخوام بره 🙄🙄😔😔

عکس خودمه ، دوست و فامیل عزیز نظرشما مهم نیست که میگی نباید میذاشتم مرسی اه ، برای خودتون،خونوادتون و آرزوهاتون صلوات جدیدی ختم کنید 😅 --- هنوز چشمم به اون خونه س
1718