2137
2217

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2215
دوز اول ده روز بعدش مريض شد

کاش واکسن نمیزدن اخه چرا واکسن میزنین هنوز طرح ازمایشیه ب یکی میفته ب یکی نه و داغونش میکنه

انشاالله مادرتون خوب بشه

معجزه بشه براتون توکل بر خدا صلوات میفرستم براشون

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

آسمونی شد ومارو تا آخر عمر داغدار کرد دارم دیوونه میشم خدا

خدا بیامرزدش 😔 و به شما صبر بده 🙏😓

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چقدر باید خدا به کسی لطف داشته باشه که بجای اینکه بگه خدایا به کدامین گناه ؟؟ بگه خدایا به کدامین ثواب و کار خیر برای ما معجزه کردی و به زندگی ما جان تازه بخشیدی تا آخر عمر شکرگزارتم🙏 ........گاهی گمان نمیکنی ولی خوب می شود !!!
اخی احتمالا کرونا داشته واکسن زده بدنش اینجوری واکنش نشون داده الهی خدا شفاش بده 

عوارض کرونا بوده ما هم تو اشناها خیلیا بعد واکسن کرونای شدید گرفتن 

واکسنو ک میزنن خوده کروناس دیگه ب یکی میفتع ی یکی نه 

2050
کاش واکسن نمیزدن اخه چرا واکسن میزنین هنوز طرح ازمایشیه ب یکی میفته ب یکی نه و داغونش میکنه انشاالل ...

هیچوقت این حرف رو نزن الان کل دنیا واکسن زدن 

فامیل ۴۴ ساله بدون بیماری زمینه ای در اثر کرونا فوت شد دکترا میگفتن اگه واکسن میزد زنده می موند 

هیچوقت این حرف رو نزن الان کل دنیا واکسن زدن  فامیل ۴۴ ساله بدون بیماری زمینه ای در اثر کرونا ...

من تو اطرافیانمون دیدیم ک میگم بعد واکسن فوت شدن البته تو تی وی هم گفتن ک ۲۵درصد واکسن ها مرگ و میر دارن الان شما فکر کن جز اون ۲۵درصد باشی دور از جونت البته!!!

منظورم اینه ک واکسن ها ب بعضیا نمیفته نگفتم همه!