2410
2553
باران که میبارد دلم یاد تو میکند...یاد آن خیابان های خیس..‌یاد انگشتان گره کرده در هم...باران که میب ...

من بدون تو هم می‌شود زندگی کنم، می‌شود بخندم، سفر کنم و تمام کتابفروشی‌ها و کافه‌ها را در کمال اشتیاق، بگردم.
بدون تو هم می‌شود شعر بخوانم، چای بنوشم، از خیابان‌ها سرخوشانه عبور کنم و به رهگذرها یک تکه دلخوشیِ داغ تعارف کنم.
می‌شود آرام و رها، زیر باران بدون چتر قدم بزنم و موسیقی‌های ناب گوش کنم، به کهکشان و ماه و ستاره‌ها خیره شوم و از این‌همه ظرافت و قشنگی کیف کنم. می‌شود بدون تو هم به خودم توی آینه نگاه کنم و شیطنت توی چشم‌هایم را دوست داشته باشم. می‌شود برقصم و بخوانم و سرخوشانه زندگی کنم.
ولی قبول کن با تو همه چیز حالِ دیگری داشت، قشنگ بود!
با تو همه چیز، جور دیگری می‌چسبید...

ﭼﻪ ﮔﻨﺎﻫﯽ؟ ﺗﻮ ﻣﺮﺍ ﺗﻨﮓ ﺩﺭ ﺁﻏﻮﺵ ﺑﮕﯿﺮ ﺗﻦ ﺗﻮ ﻋﯿﻦ ﺑﻬﺸﺖ ﺍﺳﺖ، ﺟﻬﻨﻢ ﺑﺎ ﻣﻦ! 💞🍃

علم بهتره یا آغوش؟
فصل اگه پاییز باشه،
یار اگه کنار باشه،
باد آروم اگه پرده رو تکون بده،
بوی بارون اگه قاطی بشه با بوی عطر تنش
تو بگو کل دنیا یا آغوش؟
تو بگو بهشت یا آغوش؟
آغوش
آغوش
آغوش …...

کاربر اقا . کرد   goftino.com/c/0qyAH8

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بدون تو هم می‌شود زندگی کنم، می‌شود بخندم، سفر کنم و تمام کتابفروشی‌ها و کافه‌ها را در کمال اشتیا ...

بدون تو...قهوه تلخم دیگر  شیرین نیست...

بدون تو...دستانم در خیابان های پایزز یخ کرده

بدون تو...آغوشم از جای تو باز مانده

بدون تو...دل درپی بهانه ای است برای  تپیدن

بدون تو...تمام عطرها بر من حرام است مگر عطر تو

بدون تو...و بدون تو بر من جمله کارها حرام است...بیا و حلال کن بر من زندگانی را

علم بهتره یا آغوش؟ فصل اگه پاییز باشه، یار اگه کنار باشه، باد آروم اگه پرده رو تکون بده، بوی بارون ا ...

مگر چه ریخته ای در پیاله ی هوشم

که عقل و دین شده چون قصه ها فراموشم

تو از مساحت پیراهنم بزرگ تری

ببین نیامده سر رفته ای از آغوشم

چه ریختی سر شب در چراغ الکلی ام

که نیمه روشنم از دور و نیمه خاموشم

همین خوش است همین حال خواب و بیداری

همین بس است که نوشیده ام … نمی نوشم

💞🍃

2720
بدون تو...قهوه تلخم دیگر  شیرین نیست... بدون تو...دستانم در خیابان های پایزز یخ کرده بدون تو. ...

زن های دیوانه عالمی دارند....
گاهی میان چله ی زمستان پیرهنی سرخ بر تن میکنند و با موهایی بافته برای گنجشک های سرما زده دانه می پاشند و اواز میخوانند...
گاهی روبه روی ایینه می ایستند ویک خط را برای چندمین بار میکشند وپاک میکنند تا به دلشان بچسبد....
گاهی دسته دسته گل هاس سرخ را میان اتاق پر پر میکنند و عطر زندگی را نفس میکشند....
و گاهی عاشق میشوند و گاهی فارغ.....
مادربزرگی میگفت...!
زنها وقتی کوه احساسشان می ریزد هرکدام به نوعی می شکنند....
بعضی تب میکنند....
بعضی لبهایشان را سرخ سرخ میکنند و لبخند میزنند....
بعضی سیگار میکشند....
بعضی به پاشنه ی کفش هایشان اضافه میکنند....
بعضی موهایشان را کوتاه میکنند و....
بعضی شاعر میشوند و مدام می خندند...  !
و امروز....راس ساعت دلتنگی....میان لحظات پایانی پاییزی برفی...
زنی باگیسوان کوتاه ...تبدار... قدم میزند و تق تق کفشهایش حواس کوچه را پرت میکند، سیگار را بر لبهای سرخش گذاشته و کوچه ها را یکی پس از دیگری شعر می گوید و مدام لبخند میزند و گاه...."قهقهه"....

زن های دیوانه عالمی دارند.... گاهی میان چله ی زمستان پیرهنی سرخ بر تن میکنند و با موهایی بافته برای ...

و زن  همان گونه عجیب خلقت ...میتواند نباشد و در همان لحظه باشد...اگر کنارت هم نباشد حسش  یادش  دلش  مهرش  همیشه درکنار توست...اگر زنی عاشقت شد...رهایش نکن...زیرا خوشبختی والا تر از  ان  نخواهی یافت...

چقدر پاییز شده! چقدر این حال و هوا شال و کلاه و آستین‌های پایین کشیده از سرما می‌طلبد، یا نشستن کنار ...

پاییز دنیا اومدم و هشت روز دیگه تولدمه 

ولی از پاییز متنفررررررررررم

دیوونه ترین دختر شوخ شهرم♡°^من اون دختره تخصم که از سرما یخ میزنه اما بازم میگه سردم نی:)💉در دنیایی که میتونی خیلیا باشی خودت باش◇✌هیچ کس تنهاییمو حس نکرد جز گیتارم'🎸من دخـترم امـا بیا مردونگی بهـت یاد بدم 😈💜🌿اَگِہ مُرغ تُؤ یِہ پآ دآرِه🦃🌳 مُرغِ مَن فَلَجِہ😹🖖من تو زندگیم فقط یه قانون دارم،تا خدا هس اصن نباید عاشق باشی...❤️مراقب دلت باش اگه بشکنه   بقیه شبای زندگیت راحت صب نمیشه□°◇.قوی باش😉یه دختر شکست نمی خورع🤘«النَّاسِ نِیَامٌ فَإِذَا مَاتُوا انْتَبَهُوا»^'💫
مگر چه ریخته ای در پیاله ی هوشم که عقل و دین شده چون قصه ها فراموشم تو از مساحت پیراهنم بزرگ تری ...

معشوق من

شاعر فروغ فرخزاد

معشوق من
با آن تن برهنه ی بی شرم
بر ساقهای نیرومندش
چون مرگ ایستاد
خط های بی قرار مورب
اندامهای عاصی او را
در طرح استوارش
دنبال
میکنند
معشوق من
گویی ز نسل های فراموش گشته است
گویی که تاتاری در انتهای چشمانش
پیوسته در کمین سواریست
گویی که بربری
در برق پر طراوت دندانهایش
مجذوب خون گرم شکاریست
معشوق من
همچون طبیعت
مفهوم ناگزیر صریحی دارد
او با شکست من
قانون
صادقانه ی قدرت را
تایید میکند
او وحشیانه آزاد ست
مانند یک غریزه سالم
در عمق یک جزیره نا� ...

2714
معشوق من شاعر فروغ فرخزاد معشوق من با آن تن برهنه ی بی شرم بر ساقهای نیرومندش چون مرگ ایستاد خط ها ...

آفتاب را

پشت دروازه ی شب

منتظر نشانده ام

و طلوع را

به دیداری عاشقانه دعوت کرده ام

امشب

چقدر ستاره می پاشد بر آسمان دلم

و صبح که بیاید

حتما تو در آغوش منی!

🍃💞

چراااا🙁

کلا دلم خیلی میگیره تو پاییز و زمستون دوس ندارم

دیوونه ترین دختر شوخ شهرم♡°^من اون دختره تخصم که از سرما یخ میزنه اما بازم میگه سردم نی:)💉در دنیایی که میتونی خیلیا باشی خودت باش◇✌هیچ کس تنهاییمو حس نکرد جز گیتارم'🎸من دخـترم امـا بیا مردونگی بهـت یاد بدم 😈💜🌿اَگِہ مُرغ تُؤ یِہ پآ دآرِه🦃🌳 مُرغِ مَن فَلَجِہ😹🖖من تو زندگیم فقط یه قانون دارم،تا خدا هس اصن نباید عاشق باشی...❤️مراقب دلت باش اگه بشکنه   بقیه شبای زندگیت راحت صب نمیشه□°◇.قوی باش😉یه دختر شکست نمی خورع🤘«النَّاسِ نِیَامٌ فَإِذَا مَاتُوا انْتَبَهُوا»^'💫
آفتاب را پشت دروازه ی شب منتظر نشانده ام و طلوع را به دیداری عاشقانه دعوت کرده ام امش ...

این بازی عاشقانه را نه من شروع کردم نه تو

قصه از آنجا شروع شد

که باد آرام آرام لای گیسوانت پیچیدو به چشم های من افتاد.

گرمی تنت شعله بر تمامم افروخت

این بازی عاشقانه را نه من شروع کردم نه تو قصه از آنجا شروع شد که باد آرام آرام لای گیسوانت پیچ ...

در یک  شب تاریک...جنگل  پر درخت...من باشم و تو...بر لب آتش...چادر زده ام تا تو...موهایت باز  کنی برایم....

من دقیقا برعکس عاشق  زمستون و پاییزم😂😂😂الکیم  فاز عاشقا رو میگیرم😐😂

😂ناچ بهم بگن یه کار غیرممکن اگه بتونی ممکنش کنی چیه

میگم برداشتن فصل پاییز و زمستون از فصلها😐🤣

2706