روز بعدش دیدم قسمت درخواستی نوشته س منم جواب ندادم چن وق پیش شنیدم با یکی دوس شدع چون پروفتاشم عکس ...

عزیزم شما یک بار دیگه این ماجرارو تعریف کرده بودین درسته؟

زندگی همیشه همینقدر سخت بوده بیخیال:)      غربت کسی نباش که تورا وطن دیده❤درد از نهاد آدمیت است☺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه اجی پیام داد ولی فقط نوش س منم جواب ندادم درخواس اینستا داد قبول نکردم و...

کلا پسری که به جای سلام به خصوص اگه اولین بارش باشه که به طرف پیام میده بگه س بدرد نمیخوره 

هنگامی که هوس باردار می‌شود گناه را به دنیا می‌آورد آنگاه مرگ پیش می‌آید
من کلا از پسرا خوشم نمیاد علاقه‌ی بهشون ندارم  ولی از پسری که با استوری حرف میزنه با طرف مقابل ...

اخه اجی پیام داد نوشت س جواب ندادم ولی گاهی اوقات میگم اگ منم جواب نمیدادم نباید پا پس میکشید درسته اجی؟

یا با جواب ندادن م گفته نمیخاتم و رفته؟

2731
کلا پسری که به جای سلام به خصوص اگه اولین بارش باشه که به طرف پیام میده بگه س بدرد نمیخوره 

خودمم همین نظرمه اجی 

گاهی اوقات میگم اگ دوس داشتنی در کار بود باز جواب ندادن م ب پیام س پا پس نمیکشید گاهی اوقاتم میگم شاید گفته جوابمو نمیده نمیخاتم و رفته؟😔

اخه اجی پیام داد نوشت س جواب ندادم ولی گاهی اوقات میگم اگ منم جواب نمیدادم نباید پا پس میکشید درسته ...

اره اگه جواب میدادی و چت میکردین امکانش بود باهات دوست بشه ولی پسری که دوستت داره پیام نمیده میاد مستقیم بهت میگه ببین برفرض که جواب میدادی و باهم دوست میشدین این پسره ولت میکرد

من قبلا دوست پسر داشتم دوستای پسر هم دارم دوست پسرای دوستامم دیدم تجربه ثابت کرده پسرای این مدلی توضیحشو قبلا بهت دادم دنبال سرگرمین دارم جدی بهت میگم 

هنگامی که هوس باردار می‌شود گناه را به دنیا می‌آورد آنگاه مرگ پیش می‌آید
ارع اجی 😔

فداتشم ناراحت نباش 

از من ب تو نصیحت این پسر پسره زندگی و رابطه ی پایدار نیست بنظرم سعی کن فراموشش کنی

زندگی همیشه همینقدر سخت بوده بیخیال:)      غربت کسی نباش که تورا وطن دیده❤درد از نهاد آدمیت است☺
چطور بی محلی کنم وقتی دیدمش یا با پیام؟

ببین یعنی دوست داری بیاد جلو؟ باز نظره خودته ولی بنظرم ادم محکمی نیست در ضمن هنوز 20 سالشه و پخته نشده گلم با احساست تصمیمی بگیر اما عقلتم با خودت ببر

اره اگه جواب میدادی و چت میکردین امکانش بود باهات دوست بشه ولی پسری که دوستت داره پیام نمیده میاد مس ...

اهاا پس دوس داشتنی در کار نیس درسته اجی؟

پس چطور هر ماه میس میندازع یا درخواس میدع ی کاری میکنه

اگ دنبال سرگرم بود با جواب ندادن م پا پس میکشید ن؟

2706