2703
2553
عنوان

بچه ها چه قد تاپیک ها غم انگیزه😢😢

150 بازدید | 12 پست

من خودم دلم گرفته بود اومدم سایت ها یا تاپیک خیانت بود یکی هم بود جنبه محبت به شوهر بعد هم فراموش کردن عشق و این ها

احساس میکنم هممون مشکلمو فقط محبت هست همه هم بهش نیاز داریم اره واقعا راس میگن آدم ب عشق زنده اس

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد                                   شهر بر روی سر من عربی می رقصد                                    این جهان با همه دغدغه هایش دارد                                 روی یک جمجمه یک وجبی می رقصد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
چون نیومدین تاپیک اخر من

بیایم ببینیم چ خبره

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد                                   شهر بر روی سر من عربی می رقصد                                    این جهان با همه دغدغه هایش دارد                                 روی یک جمجمه یک وجبی می رقصد
2714
جو سایت اینجوری میپسنده هرکس از خوشی بگه ترورش میکنن

دقیقا ی تعریف بکنه از خودش میزنن نابود میکنن😂اما بگه من بدم فلانم میان میگن نهههههه خیلی خوبی

به هم بيشتر بگيم دوستت دارم دل نشكنيم 

من واقعا همه ني ني سايتيارو دوست دارم چون خيلي شبايي كه گريه كردم اينجا ارومم كردن ❤️

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))