2733
2734
سلام و خسته نباشید من الان در 16 هفته و دو روز هستم که امروز برای عربالگری مرحله دوم رفتم و بهم گفتند رهانه رحم شما 29 است و چون دیر شده نمی توانیم سرکلاژ انجام بدیم بنابراین باید آمپول پرولوتون را هر 15 روز یکبار و یک قرص برام تجویز کرد الان خیلی نگرانم که آیا بارداری را تا آخر به پایان می رسانم یا به مشکل برمی خورم و چکار بایستی کرد که جلوگیری کنم از زایمان زودرس و آیا بچه ای سالم بدنیا میارم ؟ آیا لازم است به پزشکهای دیگری مراجعه کنم ؟ این پزشکی که من مراجعه کردم پروفسور در همین زمینه است . آیا منتظر زایمان زودهنگام باشم ؟ زایمان زود هنگام در هفته چندم خطر دارد ؟
روی هر پله که باشی خدا یک پله از تو بالاتره ، نه به خاطر اینکه خداست ؛ به خاطر اینکه دستت رو بگیره .
منو 23 هفته دکترم میخواست سرولاژ کنه ولی گفت ریسکش بالاست. دهانه رحمم 30 بود. همین پرولوتون استفاده کردم و استراحت مطلقه مطلق. حتی تا دوهفته دستشویی هم نرفتم ببخشید مامانم واسم تشت میذاشت دیگه چاره تی نبود. ولی بعد از دوهفته رفتم سونو گفت دهانه رحمم شده 37... دکترم ک تعجب کرده بود حسابی ولی 16 هقته هم میشه سرکلاژ کرد
کوژین جون سلام. نگران نباش. استراحت مطلق باش و پلع بالا پایین نرو به هیچ وجه. این امپول و داروهام باعث میشن بچه زودتر کامل بشه. پس اگه زایمان زود رس هم داشته باشی بچه ت چیزیش نمیشه ان شالله. استرس رو کاملا از خودت دور کن و به خدا توکل کن. البته به نظرم یه دکتر دیگه هم بری بد نیست. من یه بار هفته دوازده سونو گفت طول سرویکسم ۲۳ هست. دکتر گفت باید سرکلاژ شی. یه هفته استراحت کردم و رفتم یه دکتر دیگه. سونو انجام داد گفت اونیکی اشتباه بوده. طول سرویکسم ۳۴ بود
با قدرت و توکل داریم تمام سختی ها رو پشت سر میذاریم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ممنون از دوستان بازم اگه میشه کمی راهنماییم کنید که چکار کنم آخه من بعد 10 سال بچه دار شدم . و این یک معجزه بود برام ، چون قرار شده بود برم IVF انجام بدم و حتی آمپولهاشو گرفته بودم اما همون ماه من باردار شدم .
روی هر پله که باشی خدا یک پله از تو بالاتره ، نه به خاطر اینکه خداست ؛ به خاطر اینکه دستت رو بگیره .