2237
2217

وسواس فکری داری خب عزیزم

باید درمان بشه

درمانشم اینکه مقاومت کنی در برابر اون ندای درونی..

و مطمئن باشی که اگه اینکارو نکنی هیچ اتفاق بدی نمیفته

از دلتنگیت کجا فرار کنم؟ کجا بروم که صدای آمدنت را بشنوم... کجا بایستم که راه رفتنت را ببینم‌... کجا بخوابم که صدای نفس هایت بیاید... کجا بچرخم که در آغوش تو پیدا بشوم... کجا چشم باز کنم که در منظرم قاب شوی... کجایی؟ کجایی که هیچ چیز قشنگ تر از تماشای تو نیست؟... کجا بمیرم که با بوسه های تو چشم باز کنم؟... کجایی... کجا... 💔 لینک تاپیک چالش حرف ناشناس من ممنون میشم حستونو، نظراتتونو، سوالاتونو، حرفای دلتونو، انتقاداتتونو راجعم بنویسید . 🧡🍃🌸 لینک تاپیک چالش ناشناس من
قبلا اینطور نبودم

خب وسواس فکری میتونه تو هر سنی اتفاق بیفته

از دلتنگیت کجا فرار کنم؟ کجا بروم که صدای آمدنت را بشنوم... کجا بایستم که راه رفتنت را ببینم‌... کجا بخوابم که صدای نفس هایت بیاید... کجا بچرخم که در آغوش تو پیدا بشوم... کجا چشم باز کنم که در منظرم قاب شوی... کجایی؟ کجایی که هیچ چیز قشنگ تر از تماشای تو نیست؟... کجا بمیرم که با بوسه های تو چشم باز کنم؟... کجایی... کجا... 💔 لینک تاپیک چالش حرف ناشناس من ممنون میشم حستونو، نظراتتونو، سوالاتونو، حرفای دلتونو، انتقاداتتونو راجعم بنویسید . 🧡🍃🌸 لینک تاپیک چالش ناشناس من

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2240
قرص لازم نداره؟

نه عزیزم ولی باید پیشگیری کنی ممکنه بدتر شه.. مشاوره نیاز داری چند جلسه