2737
2734
عنوان

عکسای ناجور توگوشی شوهر

966 بازدید | 26 پست

واقعا هدف ازاین عکساچیه،تقریبا۴مین باره دیدم وگیردادم،گفتم دوست داری مقایسه رو

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔

اينبار چيزي نگو فقط برو تو خودت و باهاش حرف نزن 

اگر پرسيد با ارامش بگو چون بازم اونارو ديدم تو گوشيت و حالم بد شده 

نميتونم ببخشمت

شما ک غریبه نیستین من هر شب دارم مچ خودمو در حال غصه خوردن برای چیزی ک هزار بار گفتم فراموش کردم میگیرم 🥲🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اينبار چيزي نگو فقط برو تو خودت و باهاش حرف نزن  اگر پرسيد با ارامش بگو چون بازم اونارو ديدم ت ...

سختمه،حس میکنم مقایسه میکنه

2728
ن،اینستا دنبال کرده یسری رو ذخیره کرده

خب احتمالا از یه جزئیاتی تو اون عکسا خوشش اومده، یعنی بخشی از فانتزی هاش بوده، میتونه نوع لباس,آرایش و... باشه

متاسفانه به دلایل شخصی از پذیرش در خواست دوستی معذورم *پسرم*اگر با حضورم در یک تاپیک مخالفید با درخواست استارتر خارج خواهم شد*
سختمه،حس میکنم مقایسه میکنه

از خودت تا حالا ايراد گرفته ؟ 

من فكر نكنم بحث مقايسه باشه 

خيلي مرد از رو عادت اينكارو ميكنن

اينستاشو پاك كنه بره 

منم شوهرم اينستا داشت تو صفحه اكسپلورش يوقتايي چيزاي بد ميومد يكي دوبار بهش تشر زدم خودش پاك كرد اينستاشو

شما ک غریبه نیستین من هر شب دارم مچ خودمو در حال غصه خوردن برای چیزی ک هزار بار گفتم فراموش کردم میگیرم 🥲🖤
2738
از خودت تا حالا ايراد گرفته ؟  من فكر نكنم بحث مقايسه باشه  خيلي مرد از رو عادت اينكارو ...

نمیکنه یجور تبلیغات واس کارشه،ایراد ن،ولی همیشه میگه راضیم نمیکنی سردی،نیستم اون زیاده روی میکنه،بعدمیگه بخدا عادت مجردیه مونده 

خب احتمالا از یه جزئیاتی تو اون عکسا خوشش اومده، یعنی بخشی از فانتزی هاش بوده، میتونه نوع لباس,آرایش ...

خوبه منم دنبال فانتزیام باشم ینی؟اصن یجوریه حس کمبود پیدامیکنم میبینم😔 درکل خوش لباس وخوش ارایشم اولویت اولش برا ازدواج چهره واندام بوده الان چ مرگشه

نمیکنه یجور تبلیغات واس کارشه،ایراد ن،ولی همیشه میگه راضیم نمیکنی سردی،نیستم اون زیاده روی میکنه،بعد ...

سعي كن بيشتر هم پاش باشي حتي اگر حس ميكني زياديه ! 

٢ بار با دلش راه بيا

٢ بار هم بگو نه زياديه 

اينكه هميشه حس كنه هم پاش نيستي خوب نيس

بعدم بهش بگو اين عادتت منو ازت سرد ميكنه

اگر دوس داري ادامه بده

خوبه منم دنبال فانتزیام باشم ینی؟اصن یجوریه حس کمبود پیدامیکنم میبینم😔 درکل خوش لباس وخوش ارایشم او ...

در موردش باهاش راحت صحبت کنین، که مثلا ذهنش درگیر مدل خاصیه و شما میتونین کاری کنین

البته خیلی از خانوما معتقدن اینجوری بگیم پر رو میشه

دیگه بستگی به شناخت خودتون از همسرتون داره

متاسفانه به دلایل شخصی از پذیرش در خواست دوستی معذورم *پسرم*اگر با حضورم در یک تاپیک مخالفید با درخواست استارتر خارج خواهم شد*
سعي كن بيشتر هم پاش باشي حتي اگر حس ميكني زياديه !  ٢ بار با دلش راه بيا ٢ بار هم بگو نه زياد ...

چرابایدهمیشه ماهمرنگ اونابشیم ودرکشون کنیم اخه.ولی باشه امتحان میکنم این راهم

در موردش باهاش راحت صحبت کنین، که مثلا ذهنش درگیر مدل خاصیه و شما میتونین کاری کنین البته خیلی از خ ...

اوکی اینم میگم،ولی کوچیک نمیشم؟

اوکی اینم میگم،ولی کوچیک نمیشم؟

یه گفتگوی صمیمیه برا اینکه یه مشکلی حل بشه

ولی بازم میگم بستگی به شناخت خودتون از همسرتون داره، بعضی مردا جنبه ندارن

2706