2726
عنوان

اگه مثلا با یه خواهرشوهرتون قطع رابطه باشید بعد...

| مشاهده متن کامل بحث + 292 بازدید | 31 پست
بنظرم بهتره بیخیال باشی چون اون که آسیبی نمیبینه این شمایی که داری خودتو و زندگیتو بخاطر وجود بی ارز ...

شوهرم یعنی برای من بی ارزشه؟!من به خاطر کار شوهرم ناراحتم اونا که مرده و زندشون برام یکیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این حرفو تو جایگاه عروس هم باشی میزنی؟ حاضری شوهرت چت مخفیانه کنه با خواهری که با تو بده؟

با تو بده 

با داداشش خوبه 

به تو چه ربطی داره 

برو از خونه خودتو بی ارج و قرب  میکنی 

رابطه خواهر برادری و نمیتونی بهم بزنی که بزرگ شوووو

فقط 9 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   
2728

منم اوایل زندگی با خواهر شوهرم قهر بودم  ولی برام مهم نبود همسرم باهاش چه جوریه من خوشم نمیومد شوهرم به من چه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اتفاقا الان چند وقتیه با برادرزاده شوهرم سر سنگینم و اون هم قهره باهام. ولی شوهرم باهاش خیلی صمیمی رفتار میکنه. بهش بارها تذکر دادم سرد برخورد کنه ولی گوش نمیده. منم بیخیال شدم بجای اینکه هر دفعه باهاش دعوا کنم چون حقو بهم میده

با تو بده  با داداشش خوبه  به تو چه ربطی داره  برو از خونه خودتو بی ارج و قرب &nbs ...

رابطه خواهر برادری اونا از اول مشکل داشت و دارهولی اون قسمتیش به من مربوط میشه که بخوان با چتای مخفیانه تو زندگی مت سرک بکشن و دنبال حاشیه باشن

یکم دیدتو وسعت بده

هر زنی خطرو حس میکنه

رابطه خواهر برادری اونا از اول مشکل داشت و دارهولی اون قسمتیش به من مربوط میشه که بخوان با چتای مخفی ...

چه خطری 

مگه داعشن 

شوهرت اگر اینقدر سطحی و ببخشید آب زیرکاهه 

تو هر کاری کنی زندگیت روهواس

1
5
10
15
20
25
30
35
40

منم بدم میاد حساسم رو این قضیه انتظار دارم همسرم به پشتیبانی من باهاش سرسنگین باشه که اونا بفهمن باید گوش و گوشواره رو با هم بخوان

ولی جدا از اینا خودت اکه شوهرت با برادر یا خواهرت مشکل داشته باشه خواهر و برادرتو میذاری کنار دیگه جوابشونو نمیدی؟؟؟

منم بدم میاد حساسم رو این قضیه انتظار دارم همسرم به پشتیبانی من باهاش سرسنگین باشه که اونا بفهمن بای ...

اره این کارو واسه سخصیت شوهرم انجام میدم که جلو اونا خورد نشه

منم بدم میاد حساسم رو این قضیه انتظار دارم همسرم به پشتیبانی من باهاش سرسنگین باشه که اونا بفهمن بای ...

دقیقا منم یه پشت میخواستم حامی میخواستم که اونا بفهمن شوهرم پشت منه نه این که...

چه خطری  مگه داعشن  شوهرت اگر اینقدر سطحی و ببخشید آب زیرکاهه  تو هر کاری کنی زندگ ...

فک کنم تا تو موقعیتش قرار نگیری درک نمیگنی اینجوری

خطر فقط داعش نیست!گاهی اوقات اون حس تحقیر شدن از پشت نداشتن خودش خطره کاش متوجه شی

فک کنم تا تو موقعیتش قرار نگیری درک نمیگنی اینجوری خطر فقط داعش نیست!گاهی اوقات اون حس تحقیر شدن از ...

اکثر مردا تو چنین شرایطی یجورایی بی طرف هستند.نمیدونم چرا .بنظرم اهمیت نده .اما حرف بزن با حرف با همسرت شاید خیلی چیزا حل شه

اولش یه خواننده خاموش بودم😎ولنتاین97عضو شدم با کاربری 🍁خزان🍁21مهر 99سوپرایز شدم و تعلیق شدم یهووویی🧐😟خلاصه که یه تعلیقی ام به دلایلی نامعلوم😶🤐🤫
اره این کارو واسه سخصیت شوهرم انجام میدم که جلو اونا خورد نشه

خب منم نظرم همیشه همینه 

وای خب مردا مثل ما فکر نمیکنن

حالا به نظر من اگه همسرت نفهمیده که شما فهمیدی به روش نیار بذار همیشه ترس اینو داشته باشه اگه به روش بیاری یا مخفی کاریش بیشتر میشه یا کارش علنی میشه

فکر کنم گفتی بارداری 

اگه بارداری دیر یا زود به هوای بچه اونا باید سمت شما بیان پس باید پیش قدم بشن اگه نشدنم باید همسرت بفهمه که برای زن و بچش ارزش نمیذارن خودش رابطشو قطع کنه

فک کنم تا تو موقعیتش قرار نگیری درک نمیگنی اینجوری خطر فقط داعش نیست!گاهی اوقات اون حس تحقیر شدن از ...

من دقیقا درک میکنم چی میگی 

تجربه ۱۵ سال زندگی نشون داده با داد و دعوا و … هیچی تغییر نمیکنه که هیچ بدترم میشه

2706