2726

همون پی ام بده به شوهرتون حالا با هر محتوایی و شوهرتون سریع جلو چشم شما کل چتو پا‌ک کنه شما نبینی

شما باشین چیکار میکنین

تصمیم دارم به خاطر این کارش قهر کنم از خونه برم تا بفهمه با زن باردار چه رفتاری داشته باسه که حساس نشه و عصبانی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بجای این کارا،وقتی از همسرم دلخور شم بهش میگم و حرف میزنم‌.و برا هر چیز الکی خونمو ترک نمیکنم که شوهرم عادت کنه .چون تهش همه چی ب ضرر من تموم میشه .

اولش یه خواننده خاموش بودم😎ولنتاین97عضو شدم با کاربری 🍁خزان🍁21مهر 99سوپرایز شدم و تعلیق شدم یهووویی🧐😟خلاصه که یه تعلیقی ام به دلایلی نامعلوم😶🤐🤫

دقیقا چرا قهر کنی؟

حالا تو باخواهرش فطع رابطه کردی به خودت ربط دارهولی اون حق داره باخواهرش درارتباط باشه تو اصلا نباید ناراحت شی

خدایاشکرت... بخاطرچیزایی ک گرفتی، ولی بهترشو دادی🤗❤️زندگی جدید وتازم کنار عشقم💞👩‍❤️‍💋‍👨 خدای مهربونم شکرت بخاطر این نی نی کوچولوم🤰🏻❤️1400/8/10 روزی ک خدا بهترین هدیشو گذاشت تو بغلم🤱🏻آدرین مامانی همه دلخوشیم به زندگیمون خوش اومدی😍❤️
این حرفو تو جایگاه عروس هم باشی میزنی؟ حاضری شوهرت چت مخفیانه کنه با خواهری که با تو بده؟

اره 

چون کلا خواهر شوهر نیستم

فقط از زاویه عروس دارم میگم عزیزم

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
بجای قهر سعی کن حساس نشی به رابطه ی خواهر برادر و دخالت نکنی. تا اونم مجبور به پنهان کاری نشه

نمیسه امکانش نیست خودتو بزار جای من با خواهرشوهره بد باشی شوهرت باهاش خوب سه

2706